Jótékonysági aukció indul augusztustól Fábián Juli portréjára Cikk

A Jazzy Rádió augusztus 1-től október 4-ig tartó jótékonysági aukciót indít, amely során bárki licitálhat Hullan Bea festőművész Fábián Juliról festett portréjára. Az aukción befolyt teljes összeget a nehéz helyzetű zenészeknek támogatást nyújtó Fábián Juli Emlékalapítványnak ajánlják fel.

„Egy művész feladata, hogy gátakat törjön át, határokat lépjen át. Meg kell tenni ezt a lépést, mert így születnek az új dolgok.” (Fábián Juli, Recorder)

Hirdetés

Hullan Bea festőművész portréinak karakteres nőalakjai élettel teli pillantással tekintenek ránk a vászonról. Vidámak, kacérak, ábrándozók, gondolkodók…nők, akik üzennek nekünk. Akárcsak Fábián Juli, a hazai zenei élet kiemelkedő egyénisége, aki másfél éve hagyott itt bennünket. Dalai még mindig népszerűek, de nemcsak művészete, hanem személyisége is egyenes úton vezette rajongói szívéhez.

Hullan Bea Fábián Juliról készült festményének hivatalos bemutatására augusztus 1-jén a 8. Paloznaki Jazzpkinik nagyszínpadán, a Peet Project koncertje előtt kerül sor.

Paloznaki Jazzpiknik

Kapcsolódó

Tedd ki a polcra életed koncertjét, és támogasd a daganatos gyermekek kezelését! Cikk

Bin There árverés tételek Négy év után újraindul a Bin There és a Budapest Park közös projektje. Ennek lényege, hogy olyan zenekari “szemetet” zárnak palackba, ami a rajongók számára igazi kincs. Kopott pengetők, szakadt gitárhúrok, széttört dobverők, lezúzott mikrofonok, berepedt cintányérok, rongyos setlistek, vagy éneke

A Siklósi Örs Alapítványnak gyűjtenek baráti fesztivállal a Dürerben Cikk

BÜBÜKERT jótékonysági minifesztivál Szülinapi kívánságnak indult baráti összejövetelből lett minifesztivállal gyűjtenek a Siklósi Örs Alapítványnak a Dürer Kertben szeptember 16-án kiváló underground zenekarokkal és a kertszínpadon ingyenes Aurevoir. koncerttel a BÜBÜKERT jótékonysági minifesztivál keretében.  Vannak emberek, akikn

Rászorulóknak készítettek szendvicseket a FISH! zenészei és rajongói Cikk

Fish!  - jótékonysági szendvics készítés A kánikula beálltával még több vitaminforrásra van szükségük az utcán, otthonokban, melegedőkben élő embereknek. A Budapest Bike Maffia már régóta készít és szállít ki szendvicseket rászorulóknak. Ezekben a forró napokban a FISH! zenekar tagjai és rajongói is beszálltak segíteni. A civil szervezet

Szigetelő Fesztivál - jótékonysági koncert a gödöllői Trafo megsegítésére Cikk

Szigetelő Fesztivál  - Trafo Club Szigetelő Fesztivál néven jótékonysági koncert lesz május 28-án a gödöllői Trafo Clubban.  A nap folyamán 11 magyar hardcore/punk zenekar fog fellépni, hogy a teljes bevétellel segítsék a bajba jutott szórakozóhelyet. A befolyó összegből a hely tetőszigetelését fogják megcsinálni. A gödöllői Traf