Rászoruló gyermekeknek és családoknak segíthetünk az Elefánt telt házas koncertjein Cikk
Hirdetés
Szeptember 12-én és 13-án dupla telt házas koncerttel zárja a nyarat az Elefánt zenekar. Az idei utolsó önálló klubkoncertjükön úgy döntöttek, hogy az iskolakezdés apropóján gyűjtést szerveznek: a TündérPakk Közhasznú Alapítvány segítségével juttatják el az adományokat a rászoruló családoknak.
Idén tavasszal jelentkezett új, SEMMI című ötödik nagylemezével az Elefánt zenekar, akik az új anyagot előbb a Budapest Parkban, majd a nyár folyamán az összes fontosabb fesztiválon és több vidéki klubban is bemutatták. Ezt a sűrű időszakot most egy dupla telt házas koncerttel koronázzák meg a Kobuci Kertben, amelyre a jegyek mindössze órák alatt fogytak el. Ráadásul ez lesz az idei év utolsó önálló budapesti Elefánt-builija is, szóval igazi örömünnep lesz ezen a két estén. A srácok pedig úgy döntöttek, hogy ezeket a boldog pillanatokat szeretnék valami jóra is felhasználni, és arra buzdítják a közönséget, hogy csatlakozzanak hozzájuk. Szeptember 12-én és 13-án tehát gyűjtést szerveznek: a nézők érkezéskor a merch pultnal tudják majd leadni az adományokat. A TündérPakk Közhasznú Alapítvány segítségével összegyűjtötték, mire van szüksége most az iskolakezdéskor leginkább a rászoruló gyerekeknek és családjuknak: nagy alakú kockás, sima, vonalas füzeteket, tollakat, ceruzákat, körzőt, vonalzót, írószereket, iskolatáskát várnak.
“A sulikezdés nem minden családnak könnyű, és bár a kisebbek szerencsére sok mindent megkapnak, a felsősökre általában már kevésbé gondolnak. Ezért döntöttünk úgy, hogy mi is összeállítunk egy jó nagy pakkot a srácoknak, és erre buzdítjuk a közönségünket is, mert jót tenni szerintünk jó.”
A zenekar egyébként nem először kollaborál a TündérPakk Közhasznú Alapítvánnyal - korábban a rajongók kezdeményezésére plüssöket gyűjtöttek közösen gyerekeknek. A TündérPakk 2016 óta támogatja a rászoruló gyermekeket és családokat, mert hisznek benne hogy minden gyermeket megillet az egyenlő, méltó bánásmód, függetlenül attól, hogy milyen anyagi körülmények közé születik.
Az Elefánt tehát egy nagyon sűrű időszakot zár most le dupla koncertjével és jótékonysági akciójával, de nincs megállás: szeptember második felében Debrecenben, Kecskeméten és Pécsett is bemutatják a SEMMI-t.
Elefánt zenekar
Kapcsolódó
Jótékonysági koncert - A Budapest Parkban debütál a Superalbum Cikk
Október 1-jén a Budapest Park színpadán egyszerre szólalnak meg a jövő és a jelen hangjai: kilenc ismert hazai előadó – köztük a Bagossy Brothers Company, a Margaret Island, a Carson Coma és még sokan mások – áll színpadra a Superar gyermekkórussal közösen. Ez az egyszeri és megismételhetetlen est
Budapestre jön Sara Landry! Cikk
Szeptember 19-én elszabadulnak az energiák az MTK Parkban, ahol a YOUTOPIA sorozat újabb fejezetéhez érkezik: a headliner ezúttal nem más, mint a hard techno koronázatlan királynője, Sara Landry. Frissen a Tomorrowland nagyszínpadáról, és a DJ Mag Top 100-as listájának 75. helyéről érkezik Budapes
3+ órás show-val készül a Guns N’ Roses Budapestre Cikk
A Guns N’ Roses a történelem egyik legmeghatározóbb rockzenekara, akik nemcsak előkelő helyet tudhatnak maguknak számos „leg” listán, de dalaikat több generáció fújja a mai napig, egy Guns N’ Roses koncert mindig kiemelt eseménynek számít. Legutóbbi budapesti koncertjükre egy nap alatt elkelt az ö
A Honeybeast a Budapest Parkba is elviszi a Cinematripet Cikk
A Honeybeast egyedülálló látványvilágú koncertshow-ja, a Cinematrip augusztus 28-án a Budapest Park színpadán várja a közönséget.
A Cinematrip itthon még soha nem látott, egyedülálló vizuállal várja a közönséget: egy saját univerzum kel életre a koncerten. „A színpad teljes hátsó részét félkörívb