2025-ben változatosabb lesz a Sziget, mint valaha Hír

Sziget Fesztivál 2025

Hirdetés

Megérkeztek az első hírek a 2025-ös Szigetről, amire október 28-tól indul is egy kedvezményes jegyakció. A szervezők szerint a fesztivál változatosabb lesz, mint valaha, az például már kiderült, hogy új értelmet kap majd a fesztivál éjszakai élete. Hamarosan érkeznek az első nevek is, addig pedig elkészült egy hangulatvideó az idei buliról:

„Míg az európai fesztiválpiacon átlagban 5-10%-os jegyáremelés figyelhető meg, a Sziget arra törekszik, hogy megtartsa pozícióját a legjobb ár/érték arányú fesztiválok élbolyában”

– nyilatkozta Kádár Tamás, a Sziget főszervezője. Azért, hogy még vonzóbb legyen a Sziget a látogatók körében, egyrészt a programok terén ígérnek - a sokszínűséget fokozva – frissítést, de számos kedvezménnyel is előállnak.

„Túl vagyunk már egy “Szuper Early Bird” akción, október végén pedig indul az “Early Bird + Szitizen Limited Kit” akciónk, miszerint az első 48 órában a kedvezményes jegy mellé egyedi csomaggal lepjük meg a vásárlókat, benne nagyon menő, környezetbarát, upcycling ajándékokkal. Emellett természetesen elérhető lesz a Diákjegy, valamint az U21 bérlet, a 21 éves és annál fiatalabb korosztálynak” – mondta a főszervező.

A programok terén is számíthatunk friss elemekre, az első hírek szerint például nagyobb figyelmet fordítanak a szervezők a Sziget éjszakai életére.

„A Sziget alapvetően 0-24-ben kínál élményeket, de a népszerű helyszínek mellett újabb felfedeznivalókkal is igyekszünk színesíteni a kínálatot” – mondta Kádár.  „Azt már most elárulhatom, hogy még több élettel töltjük meg például a Sziget éjszakai programjait, jövőre a látogatókat már egy olyan “éjszakai negyed” is várja, ahol alkonyattól pirkadatig pezsdül fel az élet”

– tette hozzá a főszervező, aki arról is beszámolt, hogy hamarosan érkeznek az első nevek, és egyéb programokból is kapunk már ízelítőt.

Aki tehát le akar csapni a kedvezményes jegyekre, figyelje a Sziget weboldalát, ahol október 28-án startol az Early Bird jegyakció, az első 48 órában exkluzív ajándékcsomaggal bővítve.

Sziget 2025 infók >>>

 

Sziget Fesztivál

Kapcsolódó

Egy hét múlva indul a VI. Boglart fesztivál Hír

Egy hét múlva indul a VI. Boglart fesztivál Augusztus 27-én megnyitja kapuit a Boglart fesztivál és tábor a balatonboglári Babel Campben. Az augusztus 30-ig tartó fesztiválon 20 különféle népzenei és világzenei formáció lép fel, zenészek érkeznek Horvátországtól Chileig. A koncertek, a népzenei tábor és a szakmai showcase mellett idén több

SICC az új szezonrajt - Rendhagyó évadnyitás az Akváriumban Hír

Rendhagyó évadnyitó fesztivállal robban be a SICC a budapesti kultúréletbe Színház, koncert, fashion show, jóga, beszélgetések – és egy pompás reneszánsz házibuli. Augusztus 26-án első alkalommal rendezik meg a SICC Összművészeti Fesztivált az Akvárium Klubban, ahol egész délutántól hajnalig egymást érik majd a műfajokon átívelő programok. A SICC Production friss színhá

Megnyílt a grandiózus FÉNYERŐMŰ kiállítás az Inotai hőerőműben Hír

Megnyílt a grandiózus FÉNYERŐMŰ kiállítás az Inotai hőerőműben Új mérföldkő az INOTA projekt történetében: a szervezők már hetekkel a zenei program előtt megnyitották a hatalmas iparterületet a látványos fényinstallációkkal, amiket augusztus 25-ig lehet megtekinteni, majd pedig a nyárzáró fesztivál ideje alatt is. A kiállítás az Erste főtámogatásával jött lét

Megjelent a Margaret Island utolsó dala Hír

Megjelent a Margaret Island utolsó dala A különleges együttműködésből született mű élőben először az október 1-jei Superalbum Nagykoncerten lesz hallható a Budapest Parkban, másnap pedig a zenekar búcsúkoncertjén is elhangzik. A „Csend van” a Superalbum részeként született, amely tíz különböző produkcióban ötvözi a Superar gyermekkórus