sound2017_logo

Balaton Sound 2017 Zamárdi, Magyarország

sound2017_head

A Balaton Sound 2017-ben tizenegyedik alkalommal vág neki, hogy a magyar tenger partjára csalja Európa partiarcait, és nagyon úgy fest, erre ismét remek recepttel - Tiësto, Jason Derulo, Hardwell, Nicky Romero, Afrojack, R3hab, Example, Carnage, stb. -  áll elő a zamárdi fesztivál!

Hirdetés

2007 nyarán valami megváltozott a Balaton parton. A Zamárdi szabadstrand legfrissebb lakója a Balaton Sound fesztivál rázta fel - méghozzá nem is akárhogy - a hazai bulizene rajongóinak életét és gyűjtötte egybe a főként elektronikus ihletésűbb vonulatok lelkes híveit határon innen és túl. Már az elejétől exkluzív fesztiválnak indult, és Zamárdi partjának homokjában valóban azzá is érett.

A szervezők komolyan vették, hogy négy - a 0. nappal együtt öt - napon át a maximumon pörögjön a buli: a folyamatos partyhangulat, a dübörgő zene és mára már csak a kontinens élvonalához mérhető fellépősor és az évről évre egyre hamarabb kikerülő 'sold out' tábla, és a korábban elnyert Best Medium Festival díj az egyik legbiztosabb jele, hogy igazi sikersztori zajlik itt a Balaton parton.

Kapcsolat

  • Balaton Sound 2017 időpont:
    Kezdete:
    2017 Jul 05 10:00
    Vége:
    2017 Jul 09 23:59
    Zamárdi Szabadstrand:
    Zamárdi ,
    Margó Ede stny. 14 ,
    8621 ,
Nagyszínpad
2017.07.05 2017.07.06 2017.07.07 2017.07.08 2017.07.09
16:00 Warm Up: Massive Vibes 16:00 Warm Up: Stereo Palma 16:00 Warm Up: Rusty 16:00 Warm Up: Sterbinszky 16:00 Dj Nara
17:30 Don Diablo 17:30 Cheat Codes - ELMARAD! 17:30 Krewella 17:30 Headhunterz 17:30 Zedd 
19:30 G-Eazy 19:05 Galantis 19:30 Jason Derulo 19:30 Robin Schulz 19:30 Marshmello
21:30 Armin Van Buuren 20:40 Axwell Λ Ingrosso 21:30 Kshmr 21:30 Kygo 21:30 Hardwell
  22:15 Tiësto      
         
Jäger Aréna
2017.07.05 2017.07.06 2017.07.07 2017.07.08 2017.07.09
18:30 New Level Empire 18:30 Redred 18:30 Belau 18:30 Nod One'S Head 18:30 Cloud 9+
20:00 Belga 20:00 The Carbonfools 20:00 Akkezdet Phiai 20:00 Anima Sound System 20:00 Section Boyz
21:45 Punnany Massif 21:45 Halott Pénz 21:45 Wellhello 21:45 tba 21:45 Brains
23:30 French Montana 23:30 Oscar and the Wolf 23:30 Sigma Live 23:30 Dua Lipa 23:30 Example & Dj Wire
01:15 Irie Maffia 01:15 Mija 01:15 The Bloody Beetroots Live  01:15 Netsky Live 01:15 Troyboi
02:30 Yellow Claw 02:30 Eptic 02:30 Carnage 02:30 Zeds Dead 02:30 Hucci
04:00 Dj Nara 04:00 Ian Autorun 04:00 Dublic 04:00 Jumodaddy 04:00 B'Andre
         
Party Aréna
2017.07.05 2017.07.06 2017.07.07 2017.07.08 2017.07.09
21:00 Yamina & Süly 21:00 Twins 21:00 Roberto Rios X Dan Sparks 21:00 Mateo & Spirit 21:00 Amerigo Provenzano
23:00 Corey James 22:00 Julia Carpenter 22:00 Edo Denova 22:30 Sanfranciscobeat 22:00 Muzzaik
00:00 Raiden 23:30 Blasterjaxx 23:30 Juicy M 00:00 Hot X 23:30 Ravitez
01:00 Stadiumx 01:00 Timmy Trumpet 01:00 Showtek 01:00 Oxia 01:00 D.O.D
02:00 Nicky Romero 02:30 Shaun Frank 02:30 R3Hab 02:30 Nicole Moudaber 02:30 Afrojack
03:30 Florian Picasso 04:00 Andro 04:00 Metzker Viktória 04:30 Dave Clarke 04:30 Kiida
05:00 Observer X Flip Capellaa        
         
Heineken Beach 
2017.07.05 2017.07.06 2017.07.07 2017.07.08 2017.07.09
17:00 Scrt Live 10:00 Tolo, Fanki Ridm, Falcao 10:00 David Mole 10:00 Scott Free 10:00 Thomas Borza Vs. Bohumil
18:30 Anima Sound System Dj 14:00 Detective Kelly 12:00 Moon & Bribon 12:00 Karambolage 15:30 Rob!N
21:00 Sikztah 15:30 Denes Toth 13:30 Roocha & Roland Handrick 14:00 Muzikfabrik 17:00 Metha
23:00 Max Cooper 17:00 Supacurtis 15:00 Ramin Sayyah Live 15:30 Obrotka 18:30 Bernathy Zsiga Live
00:30 Flavio Folco 18:30 Candyman Da Marquis 16:30 Coloboma 17:00 Nigel Snorter 20:00 Martin Kremser
02:00 Dubfire 21:00 Changing Grey Live 16:30 Coloboma 18:30 Andras Bader + Duel Live 22:00 Jay Lumen
04:00 Joseph Capriati 23:00 Jan Blomqvist Live 18:00 Kungs 20:00 Lotfi Begi 00:00 Hot Since 82
  00:30 John Digweed 19:30 Nora Matisse 22:00 Jenia Tarsol 02:00 Sasha
  02:30 Mark Reeve 21:00 Poli 00:00 Eelke Kleijn  
  04:30 Gabor Kraft 23:00 Jamie Jones 02:00 Erick Morillo  
    01:00 Art Department 04:00 Snilloc  
    04:00 Polarize    
         
Sound & Bass Stage by Bladerunnaz
2017.07.05 2017.07.06 2017.07.07 2017.07.08 2017.07.09
20:30 Sldr 17:00 Dj Palotai 17:00 Dj Palotai 17:00 Dj Palotai 17:00 Dj Palotai
22:00 Mindscape 20:30 Dj Ren 20:30 Span 20:30 Raise Spirit 20:30 Liveon
23:30 Hypoxia 22:00 Chris.Su 22:00 Klay 22:00 Ian Autotun & Markov 22:00 Mvrk B2B Dub Personal
01:00 Redpill 23:30 Tc 23:30 Dj Guv 23:30 Loadstar 23:30 Emperor
02:30 Jade 01:00 Murdock 01:00 Disaszt 01:00 Turno 01:00 Noisia
04:00 Sin 02:30 Statik 02:30 Dj Palotai 02:30 Puppetz 02:30 Mindscape
  04:00 Contest Winner 04:00 Incident 04:00 Nepo B2B Noek 04:00 Phazer B2B Cybershot
         
Moyra Colour Beach
2017.07.05 2017.07.06 2017.07.07 2017.07.08 2017.07.09
16:00 Dandy, Gregory S, Davko 10:00 James Cole, Shabaam, Pat Duff, Collective Machine 10:00 Yvel & Tristan, James Grow, Renatoo 10:00 Karanyi, Rapsaam, Stamusic 10:00 Andras Garay, Jaffa Surfa, Rizkid &Kormix
20:00 Nicone 16:00 Ray Okpara 16:00 Guti Live 16:00 Karanyi Live & Hellert 16:00 Robert Dietz
22:00 Trousounds Team All Night Long 19:00 Badgirls Team All Night Long 19:00 Hifly Team All Night Long 19:00 Tolo & Falcao & Fanki Ridm 19:00 The Debut Team
        21:00 Polarize, Beta, Andras Toth, Po:Ti
         
Elrow Stage
2017.07.05 2017.07.06 2017.07.07 2017.07.08 2017.07.09
23:00 Toni Varga 12:00 De La Swing 12:00 Toni Varga 12:00 Mario Biani 14:00 Anja Schneider
01:00 De La Swing 14:00 Henry Saiz 14:00 Edu Imbernon 14:00 Catz N'Dogz 23:00 Mario Biani
02:30 Eddy M 23:00 Eddy M 23:00 De La Swing 23:00 Bastian Bux 01:00 Bastian Bux
  01:00 Toni Varga 01:00 Eddy M 01:00 Mario Biani  
  02:30 De La Swing 02:30 Toni Varga    
         
Balaton Sound Boat Parties (Külön belépőjeggyel látogatható!)    
2017.07.05 2017.07.06 2017.07.07 2017.07.08 2017.07.09
16:00 Gabor Kraft 16:00 Secret Factory 16:00 Poli 16:00 Ray Okpara 16:00 Peter Makto
17:00 Max Cooper 17:00 Jan Blomqvist Live 17:00 Art Department 17:00 Eelke Kleijn 17:00 Sasha
         
Rossmann Stég
2017.07.05 2017.07.06 2017.07.07 2017.07.08 2017.07.09
17:00 Éter Fesztivál Dj Nyertes 10:00 Lauer & Danny L 10:00 Davko, T:Maniak 10:00 Poli, Nora Matisse, Cheeky 10:00 Dj Gozth And Gerysson
19:00 tba 15:00 Myra Monoka Live 15:00 Indigo Theory Live 15:00 B. Craack Live 15:00 Mc Fedora Live
21:00 Newl 17:00 Scott Free 17:00 T:Maniak B2B Davko 17:00 Vekonyz 17:00 Push N Ball
23:00 Tebron & Inpieces 20:00 Chiqito 20:00 Daniel Brooks 20:00 tba 20:00 Tigran
  23:00 Stereo Palma 23:00 Molinari 23:00 Sterbinszky 23:00 Massive Vibes
  01:00 Willcox 01:00 Rusty 01:00 Pure Mr G 01:00 Gango & Secondphace

5 napos bérlet

  • 57 900 Ft 2017. március 15. 12:00-ig
  • 62 900 Ft 2017. június 14. 12:00-ig
  • 67 900 Ft 2017. június 14. 12:00 után és a helyszínen

4 napos bérlet

  • 49 900 Ft 2017. március 15. 12:00-ig
  • 55 900 Ft 2017. június 14. 12:00-ig
  • 59 900 Ft 2017. június 14. 12:00 után és a helyszínen
  • Upgrade jegy 4 naposról 5 napos bérletre: 7 900 Ft

Napijegyek

  • egységesen: 17 000 Ft / nap

 

Balaton Sound 2017 normál jegyelővétel >>>

A Balaton Sound 2017 diákprogramja a tavalyihoz hasonló módon zajlik majd, tehát minden Magyarországon kiállított diákigazolvánnyal rendelkező tanuló részt vehet az akcióban 11 év felett (14 éves korig szülői felügyelettel látogatható csak a fesztivál), aki regisztrál egy csapatba vagy létrehoz egy sajátot.

Valamennyi változás is akad, ezek közé tartozik, hogy 2017-ben diákkedvezménnyel csak ötnapos bérleteket lehet váltani, illetőleg a Sziget diákakcióhoz hasonlóan megszűnik itt is az öt napos fizetési határidő, tehát amint regisztrál valaki egy csapatba, más netes vásárlásokhoz hasonlóan rögtön fizetnie is kell.

A Fesztiválok Városa 2017-ben is saját diákcsapattal vesz részt a Balaton Sound diákprogramjában, a csapatkódunkat és a csapatunk linkjét a külön erre a célra létrehozott Facebook-csoportunkban és a hivatalos Facebook-oldalunkon is megtaláljátok.

A diákkedvezmény pontos részleteiért és az általános szerződési feltételekért kattintsatok ide.

Balaton Sound 2017 diákbérlet jegyárak:

  • március 15-ig: 51900 Ft
  • június 15-ig: 56900 Ft
  • június 15-től: 61900 Ft

Balaton Sound 2017 diákbérletek >>>

Kapcsolódó

EXIT Festival 2020 Esemény

A szerb EXIT Festival valahogy évről-évre megoldja, hogy a nyárfelezés egyik legszínesebb fellépősorát rakja össze, méghozzá nagyon baráti áron, ennek pedig garantáltan egyik csúcspontját kapjuk majd meg 2020-ban, a rendezvény 20. születésnapján!   Szinte hihetetlen, hogy már a második évtizedes

Humen Fesztivál 2019 Esemény

Humen Fesztivál 2019 időpont

2019 Sep 15
2019. szeptember 11–15. között immár negyedik alkalommal kerül megrendezésre Budapest LMBTQ kulturális eseménye, a Humen Fesztivál. A két évig filmhétként működő, majd a tavalyi évben összművészeti fesztivállá alakuló esemény idén is több LMBTQ témájú filmmel, színházi előadással, privát tárlatvez

World Urban Games Budapest 2019: Talib Kweli, Chase & Status, Follow The Flow, AWS, Cloud 9+, Hősök, ... Esemény

World Urban Games Budapest 2019 időpont

2019 Sep 15
Az utcai sportok legnagyobb világversenye a World Urban Games 2019-ben Budapesre is beköszön, és egy óriási ingyenes bulival  - és persze versenyek sorával – pörgeti majd fel az őszt a Nagyvásártelepen! Az esemény szeptember 13. és szeptember 15. között édesíti meg majd a fővárosi programnaptárt,

Apey & The Pea koncert 2019, Budapest Park - vendég: Stubborn, Shell Beach Esemény

Apey & The Pea koncert 2019, Budapest Park időpont

2019 Sep 19
A  szezon végén betér egy újabb pusztításra a Budapest Parkba az Apey & The Pea, ám ezúttal főzenekarként érkeznek, hogy egy kiadós őrléssel megünnepeljék a csapat 10. évfordulóját! Az underground legmélyebb bugyraiból érkezett Apey & The Pea egyik ékes bizonyítéka, hogy az általuk képvis