Strand Fesztivál 2018 - Robin Schulz az első fellépő! Hír

2018. augusztus 22-én indul a 6. STRAND Fesztivál Zamárdiban, melyre most jelentették be a szervezők az egyik legaktuálisabb világsztár DJ-producer, Robin Schulz részvételét, a következő hetekben pedig további neveket ígérnek. A kedvezményes, early bird jegyelővétel december 5-20-a között tart. 

Hirdetés


A STRAND Fesztivált a MOL Nagyon Balaton program keretében öt évvel ezelőtt indította útjára a VOLT Produkció és a Petőfi Rádió. “A STRAND és a B.my.Lake fesztiválok elindításával az volt a célunk, hogy a balatoni szezont meghosszabbítva hívjunk turistákat a régióba. Mára a STRAND nemcsak a MOL Nagyon Balaton egyik ékköve, de Magyarország egyik legnépszerűbb, új fesztiváljaként vált ismertté, amelyre évente közel százezren látogatnak el Zamárdiba. A fesztiválon a Petőfi Rádió kedvenc hazai fellépői mellett naponta több világsztár is fellép. Az elsőként hozzánk igazolt Robin Schulz nemcsak a rádiók, de világszerte a fesztiválok kedvence is. A tervünk az, hogy még karácsony előtt további neveket jelentünk be a 2018-as STRAND-ra” – mondta el Lobenwein Norbert, főszervező. 


Robin Schulz, generációjának legsikeresebb DJ-producere friss lemezével érkezik Zamárdiba, de biztosra vehetjük, hogy az aranykezű művész miden gigaslágerét bemutatja koncertjén, ami belefér másfél órába. A STRAND Fesztiválra kedvezményes, “early bird” jegyek és bérletek december 5-20. között kaphatók. 

Az első név mellé a Strand Fesztivál 2017-es aftermovie-ja is befutott: 

 

Strand Fesztivál 2018 további részletek >>>

 

Sajtóanyag: Strand Fesztivál

Kapcsolódó

Campus Fesztivál: újabb rekord és a 2026-os dátum Hír

ekordot hozó szombat és közösségi élmény A 2025. évi Campus Fesztivál újra bebizonyította, hogy miért az ország egyik legnagyobb és legszerethetőbb nyári rendezvénye. A július 16–20. között megrendezett fesztivál ismét 120 ezer felett teljesített, a rekordot hozó szombati nézőszámmal összesen 121 ezer látogató érkezett négy nap alatt a N

Itt a Művészetek Völgye 2026 dátuma! Hír

Új dátumra került a 35. Művészetek Völgye A jubileumi 35. Művészetek Völgye 2026-ban július 24. és augusztus 2. között kerül megrendezésre. Az ország legnagyobb összművészeti fesztiválja új időpontot kap, hogy Veszprém környékének kulturális élete egy pillanatra se lankadjon. A Művészetek Völgye idén is igazi közösségi élményt nyújtott:

Indul a Sziget 2025! Hír

Sziget 2025 rajt   Egy kulturálisan sokszínű, vibráló nagyváros vár minket szerdától a Hajógyári-szigeten, ahol a legszembetűnőbb változás az lesz idén, hogy olyan negyedeket alakítottak ki a szervezők, melyekben vagy a műfaji hasonlóság okán jelennek meg együtt egyes programhelyszínek, vagy épp a multikulturális s

Július 25-én indul az egynapos Metallica jegyek értékesítése Hír

Indul az egynapos Metallica jegyek értékesítése A zenekar jövőre is folytatja a 2026-ban már negyedik éve futó, rekord-döntögető M72 elnevezésű világkörüli turnéját, amely 16 koncerttel érkezik Európába és az Egyesült Királyságba. Budapest egyike annak a 4 városnak, ahol két este is hallhatjuk a bandát, két különböző setlisttel és más-más előze