Sziget 2017 - Pink a -1. napon Hír

Hirdetés

Néhány perccel ezelőtt kiderült, hogy a Sziget 2017 -1. napján, azaz augusztus 9-én éppen 10 évvel első szigetes fellépése után Pink visszatér a Hajógyári-szigetre, várhatóan még előtte megjelenő új albumával. Mától erre és a 0. napra (augusztus 10.) is elindult a napijegyek értékesítése, ugyanazon az áron, mint a normál napokra, mely május 31-ig 19900 Ft-ot jelent. A zenekarok saját bejelentése szerint ugyanezen a napon lesz látható a Billy Talent és a Dubioza Kolektiv is, hamarosan pedig érkezik a teljes hivatalos napi bontás is, addig a részleges, a fellépők által közzétetett dátumokat a lenti linket lehet elérni.

A háromszoros Grammy-díjas P!nk napjaink egyik legsikeresebb női előadója, 2000-ben megjelent debütáló albuma óta már több mint 60 millió eladott lemezzel büszkélkedhet. 2013-as The Truth About Love-ból világszerte több mint 7 millió példányt adott el. Az énekesnő ezután egy időre visszavonult, azonban 2016-ban újra stúdióba ment és elkezdett dolgozni hetedik lemezén. Ennek első dala a Just Like Fire volt, ami az Alice Tükörországban című Disney film zenéje is egyben. És bár 2016 karácsonyán életet adott második gyerekének, P!nk nehezen bírja éneklés nélkül: a minap látott napvilágot Sia-val közös daluk, a Waterfall. A hírek pedig arról írnak, hogy idén jön a P7, azaz a hetedik album. Csupán néhány koncertet jelentett be 2017-re a kisugárzásáról és legendás élő fellépéseiről ismert szupersztár, és kevés idei koncertjének egyike pont Budapesten lesz, augusztus 9-én, a Sziget Nagyszínpadán.

További Sziget 2017 részletek és az eddigi teljes fellépősor >>>

 

Bevezető: Fesztiválok Városa
Sajtóanyag: Sziget Fesztivál

Kapcsolódó

Campus Fesztivál: újabb rekord és a 2026-os dátum Hír

ekordot hozó szombat és közösségi élmény A 2025. évi Campus Fesztivál újra bebizonyította, hogy miért az ország egyik legnagyobb és legszerethetőbb nyári rendezvénye. A július 16–20. között megrendezett fesztivál ismét 120 ezer felett teljesített, a rekordot hozó szombati nézőszámmal összesen 121 ezer látogató érkezett négy nap alatt a N

Itt a Művészetek Völgye 2026 dátuma! Hír

Új dátumra került a 35. Művészetek Völgye A jubileumi 35. Művészetek Völgye 2026-ban július 24. és augusztus 2. között kerül megrendezésre. Az ország legnagyobb összművészeti fesztiválja új időpontot kap, hogy Veszprém környékének kulturális élete egy pillanatra se lankadjon. A Művészetek Völgye idén is igazi közösségi élményt nyújtott:

Indul a Sziget 2025! Hír

Sziget 2025 rajt   Egy kulturálisan sokszínű, vibráló nagyváros vár minket szerdától a Hajógyári-szigeten, ahol a legszembetűnőbb változás az lesz idén, hogy olyan negyedeket alakítottak ki a szervezők, melyekben vagy a műfaji hasonlóság okán jelennek meg együtt egyes programhelyszínek, vagy épp a multikulturális s

Július 25-én indul az egynapos Metallica jegyek értékesítése Hír

Indul az egynapos Metallica jegyek értékesítése A zenekar jövőre is folytatja a 2026-ban már negyedik éve futó, rekord-döntögető M72 elnevezésű világkörüli turnéját, amely 16 koncerttel érkezik Európába és az Egyesült Királyságba. Budapest egyike annak a 4 városnak, ahol két este is hallhatjuk a bandát, két különböző setlisttel és más-más előze