Utcazene Fesztivál 2018 - Kész a részletes program! Esemény

Utcazene Fesztivál 2018 – Fellépők és a versenyző utcazenészek! Beküldve: 2018-07-06 13:15:22
Hír
Az ország egyik „hangulatbajnok” rendezvénye, a Veszprémi Utcazene Fesztivál, idén is az egyik legízesebb fesztiválélményt kínálja majd a királynék városában, ehhez pedig a fűszer természetesen a zenészekben rejlik, úgyhogy íme, a július 18. és július 21. közötti esemény 2018-as fellépői! Utcazene 2018 meghívott fellépők: CQMD, Denise Beck, Echo Town, Flats & Sharps, Funke and two Tone Baby, Gunwood, Henry Facey, Holy Moly & the Crackers, Il civetto, Jamal Corrie, Jack and The Weatherm

Tovább olvasom

Utcazene Fesztivál 2018 - Utcazenész jelentkezés Beküldve: 2017-08-05 14:51:52
Cikk
A Veszprémi Utcazene Fesztivál 2018-ban is keresi azon, akusztikusan is megszólalni bíró formációkat, akik az elmúlt 18 évhez hasonlóan részt szeretnének venni egy négy napon át tartandó versengésben, naponta egyszer szórakoztatni a nagyérdeműt, és elkápráztatni a zsűrit a produkciójukkal. A jelentkezők közül, a 20 kiválasztottat július 18. és 21. között Veszprém vendégül látja, számukra naponta kétszeri étkezést és szállást biztosít, illetve a legjobbakat 1 000 000 Ft összdíjazásban részesíti:

Tovább olvasom

utcazene_fesztival_2018_fejlec

2018-ban is gondoskodik a szezon leghangulatosabb bulijáról a Veszprémi Utcazene Fesztivál és július 18. és július 21. között ismét megtelnek zenével a királynék városának utcái és terei, hogy egy hamisítatlan zenei fesztivállal ízesítse meg a nyár derekát!

Kapcsolat

 

Július 18. szerda

Július 19. csütörtök

Július 20. péntek

Július 21. szombat

 MVM nagyszínpad (az Óváros téren)

20:30

Wiener Blond (A) Shake Shake Go (Fr/Uk) Holy Moly & The Crackers (Uk) Gunwood (Fr)

22:45

CQMD (Fr) Noble Jacks (Uk) Moonlight Breakfast (Ro) Smokey Joe & The Kid (Fr)
 Szerencsejáték nagyszínpad (a Hangvilla előtt)   

21:30

Shake Shake Go (Fr/Uk) Moonlight Breakfast (Ro) Smokey Joe & The Kid (Fr) Flats & Sharps (Uk)

23:30

The Electric Swing Circus (Uk) Holy Moly & The Crackers (Uk) Gunwood (Fr) Les Garçons Trottoirs (Fr)
 Lasselsberger-Knauf színpad (a Fortuna udvarban)   

16:00

Revo.Project

Magácska

Kölyök

Sofia Balogh Band

17:10

21 Gramm Akusztik

Folkfonics

The Sharon’s

Bárterápia

18:20

Ossó Balázs

Funk You! 

DUSKA

Űrlénykirály

19:30

Folkfonics

Bohemian Acoustic

Sárközi Edina

Kaan Luum

21:00

Worry Dolls (Uk) Karpatt (Fr) Teresa Bangsgaard (Dk) Denise Beck (D)

23:00

No Money Kids (Fr) Il Civetto (D) Xtreme Blues Dog (Bra) Aranyakkord
 VALEO színpad (a Gizella udvarban)   

16:00

Innergarden

Sofia Balogh Band

Innergarden

Queen's Land

17:10

LivingRoom

Tudomanna

Funk You! 

Folkfonics

18:20

Hangover Porch Zombies

Kaan Luum

Bohemian Acoustic

Sárközi Edina

19:30

Bárterápia

The Sharon’s

Revo.Project

Kölyök

21:00

Funke And Two Tone Baby (Uk) No Money Kids (Fr) Les Garçons Trottoirs (Fr) Peter Jones (Uk)

23:00

Jack And The Weatherman (Nl) Flats & Sharps (Uk) Opsa Dehëli (Fr) Worry Dolls (Uk)
 Man at Work színpad (a Vár Áruház előtt)   

16:00

Sárközi Edina

LivingRoom

Magácska

Ossó Balázs

17:10

Űrlénykirály

Kölyök

Bárterápia

Bohemian Acoustic

18:20

The Sharon’s

Revo.Project

Kaan Luum

21 Gramm Akusztik

19:30

Tudomanna

Hangover Porch Zombies

Sofia Balogh Band

Funk You! 

21:00

Echo Town (Uk) Slim Paul (Fr) No Money Kids (Fr) Jack And The Weatherman (Nl)

23:00

Il Civetto (D) Les Garçons Trottoirs (Fr) Echo Town (Uk) Karpatt (Fr)
 E.ON színpad (a Kossuth utca közepén)   

16:00

Bohemian Acoustic

21 Gramm Akusztik

Tudomanna

Magácska

17:10

Kaan Luum

Sárközi Edina

Ossó Balázs

Innergarden

18:20

Kölyök

Bárterápia

LivingRoom

Hangover Porch Zombies

19:30

Duska

Queen's Land

Űrlénykirály

Duska

21:00

Karpatt (Fr) Opsa Dehëli (Fr) Jack And The Weatherman (Nl) Twins Phoenix (Fr)

23:00

Flats & Sharps (Uk) Echo Town (Uk) Cqmd (Fr) Xtreme Blues Dog (Bra)
 Meló-Diák színpad (a Kölcsey könyvesboltnál)   

16:00

StreetMusic Festival Satu Mare győztese

DUSKA

Queen's Land

The Sharon’s

17:10

Sofia Balogh Band

Innergarden

Hangover Porch Zombies

Revo.Project

18:20

Queen's Land

Űrlénykirály

Folkfonics

Tudomanna

19:30

Magácska

Ossó Balázs

21 Gramm Akusztik

LivingRoom

21:00

Twins Phoenix (Fr) Funke And Two Tone Baby (Uk) Jamal Corrie (Us) Szakmai Díjazott Gála

23:00

Peter Jones (Uk) Jack And The Weatherman (Nl) Worry Dolls (Uk) Közönség Díjazott Gála
 Arconic színpad (a Kossuth utcai szökőkútnál)

19:00

Noble Jacks (UK)

The Electric Swing Circus (UK)

Band of Streets VS. Hősök

 

21:00

Opsa Dehëli (Fr) Cqmd (Fr) Karpatt (Fr) Opsa Dehëli (Fr)

23:00

Slim Paul (Fr) Wiener Blond (A) Flats & Sharps (Uk) No Money Kids (Fr)
 Utcazenész megálló 1. (a Kossuth utcán)   

17:30

Sion Hill (Ire) Henry Facey (Uk) Denise Beck (D) Henry Facey (Uk)

19:30

Rob Longstaff (Nz) Twins Phoenix (Fr) Sion Hill (Ire) Hangácsi Marci
 Utcazenész megálló 2. (a Rákóczi utcában)   

18:00

Denise Beck (D) Sion Hill (Ire) Henry Facey (Uk) Teresa Bangsgaard (Dk)

20:00

Henry Facey (Uk) Xtreme Blues Dog (Bra) Peter Jones (Uk) Jamal Corrie (Us)

22:00

Xtreme Blues Dog (Bra) Worry Dolls (Uk) Twins Phoenix (Fr) Sion Hill (Ire)
 Hangfoglaló színpad (a volt Közgáz udvara)   

19:00

Platon Karataev Bekvart I Am Soyuz Ék

21:00

The Beans Keresztkérdés Papaver Cousins Dungaree

23:00

Ažur Red Swamp Ham Ko Ham Idegen

 

Utcazene Fesztivál 2018 részletes program >>>

Veszprémi Utcazene Fesztivál 2018-ban is keresi azon, akusztikusan is megszólalni bíró formációkat, akik az elmúlt 18 évhez hasonlóan részt szeretnének venni egy négy napon át tartandó versengésben, naponta egyszer szórakoztatni a nagyérdeműt, és elkápráztatni a zsűrit a produkciójukkal.

A jelentkezők közül, a 20 kiválasztottat július 18. és 21. között Veszprém vendégül látja, számukra naponta kétszeri étkezést és szállást biztosít, illetve a legjobbakat 1 000 000 Ft összdíjazásban részesíti: 500 000 Ft sorsáról a háromtagú szakmai zsűri dönt, 500 000 Ft-ot pedig a fesztivál közönsége ítél oda az általuk legjobbnak ítéltnek. A két kategória győztese természetesen ugyanaz is lehet.

Jelentkezni június 20-ig a zenesz@utcazene.hu, illetve a 8200 Veszprém Brusznyai u. 2. címeken lehet, látható és/vagy hallható bemutatkozó anyag kíséretében (demóanyagok - hang CD, mp3 -, egyéb referenciák, pár mondatos bemutatkozás).

 

Forrás: Veszprémi Utcazene Fesztivál

Kapcsolódó

ondeay_2018_fejlec

OneDay Electronic Fest 2018 Esemény

OneDay Electronic Fest 2018 időpont

2018 Jul 28
2018-ban második alkalommal is beköltözik a Plázs fövenyére és a Palace-ba a tavaly hatalmas sikerrel debütált OneDay Electronic Fest, amely égisze alatt ezúttal július 28-i rajttal kezdetét veszi a 24 órás, külföldi és hazai fellépőket felsorakoztató elektronikus zenei pörgés a magyar tenger partjá

reading_2018_fejlec

Reading / Leeds Festival 2018 Reading és Leeds, UK

Reading / Leeds Festival 2018 időpont

2018 Aug 24
A 2000-es évek óta a brit fesztiválpiac és egyben Európa egyik meghatározó nyárzáró rendezvénye a Reading és Leeds fesztiválpáros 2018-ban is markáns pontot tesz majd a szezon végére és augusztus 24. és augusztus 26. között ismét a brit föld egyik legerősebb fellépősorával vésik be magukat a több sz

dominator_festival_2018_fejlec
dominator_festival_logo

Dominator Festival 2018 Eersel, Hollandia

Dominator Festival 2018 időpont

2018 Jul 21
A hardcore elektronikus zene legnagyobb európai ünnepe, a Dominator 2018-ban sem hagyja magára a rajongóit, és július 21-én egy monumentális, 12 órás, litoszféra-rengető bulival várja a fesztivál a holland Eersel városa mellé a stílus hívőit a kontinens - és persze a világ - minden részéről! Domina

colours_of_ostrava_2018_fejlec
colours_of_ostrava_2018_logo

Colours Of Ostrava 2018 Ostrava, Csehország

Colours Of Ostrava 2018 időpont

2018 Jul 21
A remek fellépők, baráti ár, hangulatos helyszín egyik legjobb fesztivál-keveréke 2018-ben sem hagyja cserben a rajongóit és a cseh Colours Of Ostrava július 18. és július 21. között ismét bizonyítja, hogy méltó az egyre komolyabb európai hírnévre! Colours Of Ostrava 2018 eddigi nevek: