Ed Sheeran a Sziget 2019-en! Hír

Hirdetés

Ha eddig esetleg kétséges is volt, már biztos, hogy a Sziget Fesztivál 2019-re tényleg Európa egyik legfontosabb rendezvénye lett, ugyanis nem kisebb fellépőt sikerül elcsábítani a nagyszínpadra jövőre, mint a jelen pop szcéna egyik legnagyobb nevét, Ed Sheeran-t!

Ed Sheeran alig 10 éve lépett a zenei pályára, azóta bezsebelt több mint 100 zenei díjat, köztük 4 Grammyt, számait többmilliárdszor nézték meg a legnagyobb videomegosztón. A Shape of you–t például majd’ 4 milliárdszor, nem beszélve arról, hogy tavaly ő volt a világon a legtöbb eladást produkáló zenész. A Grammy-díjak mellett – a sok között – ott van a vitrinben 4 Ivor Novello-díj, 5 BRIT Awards, 6 Billboard Awards és tavaly a Brit Birodalom Rendje tagja is lett, ez utóbbi elismerést a zenei tevékenységéért és a jótékonyság terén végzett szolgálataiért érdemelte ki. 

“Több mint egy éve tárgyalunk Sheeran ügynökségével és nagy öröm, hogy ilyen hamar bejelenthetjük őt. Az pedig megtisztelő, hogy Sheeran első magyarországi koncertjét a Szigeten adja, és rajtunk kívül is csak egy fesztiválon lép fel a stadion-koncertek mellett” – mondta Kádár Tamás, a Sziget főszervezője. “A Sziget történetében ilyen korán még nem hoztunk nyilvánosságra headlinert. Generációjának legjobb zeneszerzője nem csupán az egyik legaktuálisabb sztár a popvilágban, de a Sziget “Love Revolution” koncepciójában is egy emblematikus szereplő, tudván, hogy például jelentős szerepet játszik a drop4drop által indított jótékonysági kampányban, ami azt tűzte ki céljául, hogy a világban minél többen juthassanak tiszta vízhez” – tette hozzá Kádár, aki emlékeztetett, hogy a Love Revolution egyik alappillére a környezettudatosság, azon belül is az élő víz védelme. 

A jövőre 28 éves brit énekes-gitáros tulajdonképpen elért mindent, amit a stílusban lehet, gyakorlatilag bárhol, bármikor játszik az garancia a teltházhoz. Ez pedig borítékolhatóan nem lesz másképp a Sziget 2019-en sem augusztus 7-én, úgyhogy nagyon legyetek résen majd a jegyelővétel október 1-jei indulásánál! Az első körös - Szitizen Prime - bérletek egyébként 89 900 Ft-ba (7napos) és 78 500 Ft-ba (5napos) kerülnek majd.

 

Sziget 2019 további részletek >>>

Sziget 2019 jegyelővétel >>>

 

-fv-

Kapcsolódó

Rockmaraton 2025: ingyenes belépési lehetőség az elbocsátott dunaújvárosi dolgozók számára Hír

Ingyenes belépési lehetőséget kínálnak a Rockmaraton szervezői az elbocsátott dunaújvárosi dolgozók számára Ingyenes belépési lehetőséget kínálnak a Rockmaraton szervezői az elbocsátott dunaújvárosi dolgozók számára A regionális és országos sajtót az utóbbi hetekben egyaránt futótűzként járta be a hír, miszerint a dunaújvárosi vasmű dolgozói tömegesen veszítették el állásukat alig néhány nap leforgása

A Budapest Park után az Arénát is beveszi a BSW Hír

Újabb mérföldkőhöz ért a BSW: A Budapest Park után az Arénát is beveszi a zenekar   2026-ban lesz húszéves a zenekar, akik jövő februárban nem kisebb eseménnyel ünnepelnek, mint egy Aréna-koncerttel, amelyre karrierjük eddigi csúcspontjaként tekintenek. A 2006-ban alakult Beerseewalk rapduó 2016 óta zenekarral járja az országot, így váltak a hazai könnyűzenei színtér egyik megk

Sziget 2025: utcaszínház 30 méter magasan Hír

Sylphes - Aerial Ballet Harminc méter magasan lebegő „szellemek” kísérik a Holdat, lenyűgöző légi táncot lejtve, a földön gigantikus zsiráfok bandukolnak fel s alá, máshol színes óriási papagájok játékos energiával töltik be a teret. Egy energikus, látványos utcai zenés-színházi előadás a közösségi terek művészi birtokba

Telt házas hétvégével nyitott a Gyárkert Hír

Telt házas hétvégével nyitott a Gyárkert A régió egyik legnagyobb és legnépszerűbb szezonális koncerthelyszíne, a Gyárkert Kultúrpark 2025-ben már harmadszor hozza el az egész nyáron át tartó fesztiválélményt Veszprémbe. A telt házas nyitóhétvégén a Halott Pénz és Majka indította el a koncertsorozatot. A nyár folyamán hétvégenként a haza