Angels and Airwaves: új dal, hét év után új turné! Hír
Hirdetés
Jó rég volt már, hogy friss hírek érkeztek Tom Delonge zenekara, az Angels and Airwaves felöl, de tegnap megtört csend: ősztől ismét teljes lendülettel üzemel a formáció!
A visszatérés jegyében két komoly hírt is hozott a csapat: egyrészt hét év után ismét nekiállnak meghódítani a színpadok világát, másrészt egy vadonatúj, Rebel Girl című számot is hozott a formáció, amely egyben a már javában készülő új album egyik első fecskéje. A new wave és a pup punk jegyében született dalt alább meg is hallgathatjátok:
A frissen bejelentett turné egyébként szeptember elején indul, egy igen intenzív amerikai körrel, és a jelen állás szerint október elejéig biztosan Észak-Amerikában marad a zenekar. Hogy ezt követően merre kanyarodik a csapat, még nem publikus, de szinte biztosak lehetünk benne, előbb-utóbb Európa is fókuszba kerül.
További infók az Angels and Airwaves oldalán >>>
-fv-
Kapcsolódó
Mire magad rendbe rakod, elcsesződik a világ - megjelent az Analog Balaton új klipje Hír
A tavaly ősszel megjelent Repedés lemez egyik legegyetemesebb dala, a Rajtad most különleges videóval egészül ki. Az egymást követő, apokaliptikus képek a világvége első és a teljes elengedés utolsó pillanatát mutatják meg; amikor újra tiszta lappal indulhatnánk, de végül csak a teljes káosz jut n
A Palaye Royale melegít az Avenged Sevenfold előtt a Budapest Parkban Hír
A Los Angeles-i trió legújabb, Death or Glory című lemezével szántja fel a színpadot az Avenged Sevenfold régóta várt budapesti koncertje előtt június 19-én a Budapest Parkban.
A lendületes Los Angeles-i Palaye Royale nem ismeretlen hazánkban, hiszen tavaly is önálló koncerttel jártak nálunk, mo
Megjelent Kolibri második nagylemeze, a Rúnák Hír
Kolibri, polgári nevén Bognár Bandi énekes-dalszerző, zenei pályafutását 2018-ban kezdte angol nyelvű "Elloish" című EP-jével. 2019-ben bejutott a Kikeltető 30-as shortlistjébe. Később áttért a magyar nyelvű dalszövegekre, és 2020-ban kiadta a Szívavató című EP-t. Egyszálgitáros előadóként, melan
Iggi Kelly, a Kelly Family egyik tagjának fia melegít be Lionel Richie előtt Hír
Lionel Richie Say Hello To The Hits 2025 elnevezésű turnéjával július 17-én érkezik az MVM Dome-ba, ma pedig bejelentették az előzenekart is: Lionel Richie koncertje előtt a fiatal és tehetséges Iggi Kellyt hallhatjuk majd, aki édesanyja, a Kelly Family-ből ismert Patricia Kelly nyomdokaiba lépve