Donald Glover, alias Childish Gambino is Európa-közelben a nyáron! Hír
Hirdetés
Az idei nyár nem egy, a kontinensen csak ritkán megforduló és nagyon is visszavárt zenekart / előadót hozott már képbe, amihez a brit Lovebox Festival 2018-nak hála egy újabb nevet vehetünk hozzá, ugyanis a rendezvény első listájának egyik fő neve az amerikai író, színész, rendező és persze énekes és dalszerző, Donald Glover, avagy színpadi nevén Childish Gambino!
A már egy Grammy-díjat is - joggal - magáénak tudható, zseniális előadó a július 13-án és július 14-én, a londoni Gunnersbury parkot belakó Lovebox színpadára viszi majd el funk-ban és r&b-ben ízlésesen gazdag, hip hop ritmusait. A rendezvény eddigi fellépőit az alábbi plakáton lelitek meg, a képre kattintva pedig további infókat találtok.
-FV-
Kapcsolódó
Mire magad rendbe rakod, elcsesződik a világ - megjelent az Analog Balaton új klipje Hír
A tavaly ősszel megjelent Repedés lemez egyik legegyetemesebb dala, a Rajtad most különleges videóval egészül ki. Az egymást követő, apokaliptikus képek a világvége első és a teljes elengedés utolsó pillanatát mutatják meg; amikor újra tiszta lappal indulhatnánk, de végül csak a teljes káosz jut n
A Palaye Royale melegít az Avenged Sevenfold előtt a Budapest Parkban Hír
A Los Angeles-i trió legújabb, Death or Glory című lemezével szántja fel a színpadot az Avenged Sevenfold régóta várt budapesti koncertje előtt június 19-én a Budapest Parkban.
A lendületes Los Angeles-i Palaye Royale nem ismeretlen hazánkban, hiszen tavaly is önálló koncerttel jártak nálunk, mo
Megjelent Kolibri második nagylemeze, a Rúnák Hír
Kolibri, polgári nevén Bognár Bandi énekes-dalszerző, zenei pályafutását 2018-ban kezdte angol nyelvű "Elloish" című EP-jével. 2019-ben bejutott a Kikeltető 30-as shortlistjébe. Később áttért a magyar nyelvű dalszövegekre, és 2020-ban kiadta a Szívavató című EP-t. Egyszálgitáros előadóként, melan
Iggi Kelly, a Kelly Family egyik tagjának fia melegít be Lionel Richie előtt Hír
Lionel Richie Say Hello To The Hits 2025 elnevezésű turnéjával július 17-én érkezik az MVM Dome-ba, ma pedig bejelentették az előzenekart is: Lionel Richie koncertje előtt a fiatal és tehetséges Iggi Kellyt hallhatjuk majd, aki édesanyja, a Kelly Family-ből ismert Patricia Kelly nyomdokaiba lépve