Nyáron Európában a The Rolling Stones - Bécsi dátum is van! Hír

Hirdetés
A The Rolling Stones nem pihen, sőt, egy közel két hónapos Európa-turnéval adja a kontinens tudtára, hogy a világ legnagyobb rock’n’roll zenekarában még 60 év után ott bőven ott a lendület!
A 6 évtizedes fennállást éltető, beszédesen ’SIXTY’ névre keresztelt turné listájában sajnos nincs magyar dátum, de ha élőben is meg akarunk győződni arról, hogy a Stones-on nem fog az idő, akkor elég csak Bécsig, az Ernst- Happel Stadionig elmennünk és a naptárba vésni az a július 15-i dátumot! A teljeskörű jegyelővétel március 18-án 10 órakor indul, de aki kapja a Stones hírlevelét, az abban érkező exkluzív elővételi kóddal már 16-án is beszerezheti. A bécsi koncert jegyárai 129,99 €-tól indulnak.
The Rolling Stones 'Sixty' Tour 2022 - Európa
-
06.01 - Wanda Metropolitano Stadium - MADRID, SPANYOLORSZÁG
-
06.05 - Olympic Stadium - MÜNCHEN, NÉMETORSZÁG
-
06.09 - Anfield Stadium - LIVERPOOL, UK
-
06.13 - Johan Cruijff ArenA - AMSZTERDAM, HOLLANDIA
-
06.17 - Wankdorf Stadium - BERN, SVÁJC
-
06.21 - San Siro Stadium - MILÁNÓ, OLASZORSZÁG
-
06.25 - American Express Presents BST Hyde Park - LONDON, UK
-
07.03 - American Express Presents BST Hyde Park - LONDON, UK
-
07.11 - King Baudouin Stadium - BRÜSSZEL, BELGIUM
-
07.15 - Ernst Happel Stadium - BÉCS, AUSZTRIA
-
07.19 - Groupama Stadium - LYON, FRANCIAORSZÁG
-
07.23 - Hippodrome ParisLongchamp - PÁRIZS, FRANCIAORSZÁG
-
07.27 - Veltins-Arena - GELSENKIRCHEN, NÉMETORSZÁG
-
07.31 - Friends Arena - STOCKHOLM, SVÉDORSZÁG
Jegyek és részletek >>>
A bécsi Rolling Stones koncert hivatalos eseménye >>>
-fv-
Kapcsolódó
A Dürerben zárja az évet az Anna and the Barbies Hír
Az ország egyik legsokszínűbb és legkarizmatikusabb zenekara, a magával ragadó szöveg- és hangzásvilágáról, valamint átütő energiájú élő fellépéseiről ismert Anna and the Barbies december 12-én a Dürer Kertben áll színpadra. Az évzáró koncerten egy meglepetés előzenekarra és izgalmas vendégfellépő
Hatalmas sikert arattak a magyar jazz-zenekarok Kínában és Dél-Koreában Hír
Kínában és Dél-Koreában is hatalmas sikerrel zárult a Jazzfest Budapest szervezésében, a szöuli és pekingi Liszt Intézetek közreműködésével megvalósult több állomásos ázsiai turné, melynek keretében négy magyar formáció mutatkozott be több tízezer ember előtt.
A koncertek nemcsak a magyar jazz n
Járai Márk és Bereményi Géza dalát a gyerekhangok teszik varázslatossá Hír
Megjelent Járai Márk szólódala, a Réteken, amelyben egyszerre találkozik a magyar dalszövegírás ikonja, Bereményi Géza, a Superar gyermekkórus és a Halott Pénzből ismert énekes érzékeny előadásmódja. A dal zeneszerzésében Felcser Máté (Punnany Massif) is közreműködött.
Újabb szerzemény látott nap
SZIN 2025: 110 ezer látogató zárta a nyarat Szegeden Hír
Vasárnap hajnalban elhalkultak a Coca-Cola SZIN programhelyszínei, ezzel búcsút is vettünk az idei fesztiválszezontól. De az eleven emlékek bűvöletében már készülhetünk a jövő évi bulira, ami 2026. augusztus 26-29. között lesz a megszokott helyszínen. A leggyorsabbak pedig már a fesztivál után pá