Zord: megjelent az új album, decemberben 22-én lemezbemutató koncert Hír
Hirdetés
Novemberben jelent meg a miskolci thrasher ZORD harmadik albuma, mely a Peripheriacímet kapta. A Nail Records gondozásában érkező korongra 10 régi sulis thrash nóta került, és már megrendelhető a zenekar honlapján, a metalshop.hu-n, illetve az on-line streaming felületeken is (Spotify, Tidal, Google Play, Deezer, Amazon, stb.) meghallgatható és megvásárolható.
Fizikai formátumban szintén elérhető lesz december 22-én, a miskolci Cornerben, ahol a Lepillantóküllő, és az Atomic társaságában muzsikálnak majd. A Zord is feltűnik H-Mob című dalával a decemberi-januári HammerWorld magazin mellékleteként megjelent HAMMERED címre keresztelt dupla válogatáslemezen, melyen 38 magyar zenekar szerepel egy 2018-as évi dalával, többük exkluzív felvétellel.
További zenekar hírek, infók >>>
Nail Records
Kapcsolódó
A svájci hegyekből a reflektorfénybe: JODOKCELLO először Budapesten Hír
Végre Magyarországra érkezik a különleges stílusáról ismert csellista, aki egy új zenei világot teremtett. Jodok Vuille, művésznevén JODOKCELLO, a klasszikus crossover új szenzációja, 2025. november 23-án adja első magyarországi szólókoncertjét a Budapest Kongresszusi Központ színpadán.
A telt há
Duplázik az Elefánt a Kobuciban Hír
Június közepén a Kobuci Kertben tartja 2025 nyarának “egyetlen” szabadtéri klubkoncertjét az Elefánt – méghozzá két estén át, két különböző műsorral és vendégzenekarral, illetve ritkán játszott dalokkal készülnek. A Fonogram-díjas zenei kollektíva ezzel a dupla koncerttel indítja el a nyári szezon
Akciós és újra elérhető koncertjegyek - Májusban jön a Live Nation Koncert Hét 2025 Hír
Nincs még meg a nyári programod? A Koncert Héten most összeállíthatod a saját nyári line up-odat, május 5. és 11. között ugyanis olyan világsztárok koncertjeire válthatsz kedvezményesen jegyet, mint a Guns N’ Roses, Lionel Richie, a Queens of The Stone Age vagy éppen Billy Idol. A Live Nation ráad
Jön a Madách 2.0, újra akusztikus koncerttel készül az AWS Hír
Idén ősszel ismét budapesti kőszínház színpadán láthatjuk az AWS zenekart, ugyanis a népszerű metál banda november 2-án a Vígszínházban ad akusztikus koncertet.
A nyolc évvel ezelőtti Madách koncertet a rajongók mind a mai napig emlegetik és vissza-vissza térnek hozzá, hiszen a teljes koncertfel