A Budapest Arénában végleg elbúcsúznak Az Őrült Nők Cikk

Az Őrült Nők Ketrece búcsúelőadás

Hirdetés

10 év és majd ötszáz előadás után végleg elbúcsúzik a színpadtól az elmúlt évtizedben legendássá vált színházi produkció, Az Őrült Nők Ketrece, Alföldi Róbert rendezésében, a főszerepekben Stohl Andrással és Hevér Gáborral. A kultikus darabot október 4-én, a Budapest Arénában láthatjuk utoljára, s ezzel az előadással a Kultúrbrigád is búcsúzik a közönségtől.

Tíz éve mutatták be, azóta töretlen sikerrel és az eltelt évtizedben megállás nélkül  - összesen több, mint 170.000 néző előtt - játszották a világhírű Tony-díjas Broadway-musical, Az Őrült Nők Ketrece magyar adaptációját. A sikerszéria rendre telt házas előadásait korábban az Átrium színpada fogadta be, majd 2024-ben a darab a RaM Art-ba költözött, s eddig közel 500 előadást élt meg. Az Őrült Nők Ketrece hamarosan egy vidéki arénaturnéra is indul, március 22-én a debreceni Főnix Aréna, április 26-án a szegedi Pick Aréna, május 18-án pedig a Veszprém Aréna fogadja, ez utóbbiban már két előadást is meghirdettek.

Budapesten még tavasszal a RaM Art-ban is több alkalommal műsorra tűzik a darabot, azonban ezekre már nem lehet jegyet vásárolni. A Kultúrbrigád ezért úgy döntött, hogy a nagy sikerre való tekintettel egy nagyszabású  - nagy kivetítőkön is követhető  - előadással búcsúztatják Az Őrült Nők Ketrecét, amit október 4-én, a Budapest Arénában láthat utoljára a közönség. Az előadás este 8 órakor kezdődik majd, előtte két órával pedig a közönségnek alkalma lesz – korlátozott számban, külön jegy ellenében - egy Meet&Greet keretében találkozni a szereplőkkel, betekinteni a kulisszák mögé.

Ezzel az előadással a Kultúrbrigád is búcsúzik, melynek olyan előadásokat köszönhet a hazai színházszerető közönség, mint az Igenis, miniszterelnök úr!, a Holt költők társasága, az Isteni végjátékA félelem megeszi a lelket, vagy  - mások mellett – a 12 dühös ember.

Az Őrült Nők Ketrece búcsúelőadás jegyek >>>

 

Az Őrült Nők Ketrece

 

 

Kapcsolódó

Nemzetközi csúcson A besúgó alkotója Cikk

A besúgó alkotója, Szentgyörgyi Bálint Az amerikai Amazon streaming platformja, a Prime Video kínálatának top 5 legnépszerűbb produkciója között előkelő helyet ural a King & Conqueror (Király és hódító) című sorozat. A nyolc részes BBC széria jelenleg az egyik legtöbbet nézett műsor Amerikában, melynek három epizódját is A besúgó a

Verdi Nabuccójával búcsúztatja az őszt a Nemzeti Filharmonikus Zenekar Cikk

VERDI: NABUCCO – KONCERTSZERŰ OPERAELŐADÁS Verdi Nabuccójával a műfaj egyik legnagyobb slágere indítja a Nemzeti Filharmonikusok opera bérletét a 2025/2026-os évadban. A négyfelvonásos bibliai tárgyú művet – szerzője első igazán sikeres alkotását – kiváló olasz karmester, Andrea Battistoni vezényli, a legfontosabb szerepeket mongol bariton

Decembertől ÁLOMUTAZÓ az Erkelben Cikk

Decembertől ÁLOMUTAZÓ az Erkelben A 2017-ben nagy sikerrel bemutatott Álomutazó című családi mesemusical a megújult Erkel Színház repertoárjában tér vissza idén decemberben, a szereplők közt pedig újra láthatjuk Szabó Győzőt és Stohl Andrást, továbbá ezúttal is ismert sztárok lépnek színpadra a darabban, mint – mások mellett - Nag

Elindult a nevezés a 9. Magyar Klipszemlére Cikk

Elindult a jelentkezés a 9. Magyar Klipszemlére Szeptember 1. és 12. között lehet nevezni a 09. Magyar Klipszemlére, az ország videoklip fesztiváljára, ahol az előadók mellett a rendezőket, operatőröket és a teljes kreatív, filmes és zenés szakmát is ünnepeljük. A versenyprogram vetítése és az azt követő ünnepélyes díjátadó november 6-án lesz,