Betétdalt kapott a balatoni szezon: itt a “Pont olyan, mint rég” ! Cikk

A Balaton dala 2020

Hirdetés

Az elmúlt nyarak hangulatát idézi meg és az előttünk álló vakációt vetíti elénk a 15 éves Irie Maffia legújabb dala, a klipben pedig a balatoni fesztiválok boldog pillanatai elevenednek meg. Június 8-án debütált a “Pont olyan, mint rég”, a Balaton dala, amelyben vendégként szerepel Fluor Tomi. 

"Legfrissebb dalunk a ‘Pont olyan, mint rég' készült talán a zenekar életében a leghosszabb ideig, ugyanis az alapötlet már körülbelül három éve megszületett, és szép lassan azóta formálódott. Miután kialakult a jellegzetes ‘Irie-hangzás", mindenképpen szerettünk volna ehhez a dalhoz is vendéget hívni, ugyanis ez az idei 15-ös jubileumi lemezünk egyik alapkoncepciója. A dal balatoni élményeket idéz, a laza, nyári hangzás miatt egyértelmű volt számunkra, hogy Fluor Tomi passzolna hozzá leginkább, aki pont annyira kötődik a tóhoz, mint mi.” - mondta el MC Columbo, az Irie Maffia egyik frontembere.  

Fluor Tomi balatoni élményeit már több dalban, videóban is megismerhettük. Az Irie Maffia dalában ugyancsak a Balatont idézi egy rapbetét erejéig.

"Nem mindennapi év az idei, és különlegesnek ígérkezik az előttünk álló nyár is. Idén a Balaton még inkább főszerephez jut a hazai nyaralók körében, mint korábban.  Az Irie Maffia igazán pontosan ragadta meg azt az érzést, amely mindnyájunkban benne van: visszagondolunk a legszebb, balatoni emlékekre és tudjuk, hogy ez vár ránk idén is. A MOL Nagyon Balaton idén nyolcadik alkalommal bont zászlót, közel 25 esemény várja a vendégeket, közöttük olyanok, mint a STRAND Fesztivál, a B my Lake, a Paloznaki JazzPiknik, kompkoncertek vagy éppen a Veszprémi Utcazene Fesztivál. Az Irie Maffia és Fluor Tomi dala, a Balaton dala segít abban, hogy lélekben felkészülhessünk a ránk váró eseményekre.” - mondta el Lobenwein Norbert, a MOL Nagyon Balaton vezetője.

 

Nagyon Balaton

Kapcsolódó

Sushi tekercs vagy pizza, vagy valami más - Ezeket kérik a SZIN 2025 sztárjai Cikk

Augusztus 27-én indul Szegeden a Coca-Cola SZIN Augusztus 27-én indul Szegeden a Coca-Cola SZIN, az utolsó alkalom a nyáron, hogy a magyar kedvencek mellett nemzetközi sztárokat is lássunk hazai fesztiválon. És így az utolsó alkalom arra is, hogy titkokat tudjunk meg a sztárfellépőkről, például, hogy miket kértek az öltözőjükbe, vagy mit szeret

Szeptemberben újra Kerekdomb Fesztivál! Cikk

Szeptemberben újra Kerekdomb Fesztivál Nem kell elbúcsúznunk a fesztiválok közösségi élményeitől, mert szeptember 19. és 21. között Tállyán a Kerekdomb Fesztivál mossa össze az ősz színeit a nyár pörgésével. A szeptember már nem a vízpartokról szól, az ősz más típusú, különleges szépségeket tartogat. A szüreti időszakban finom borokka

Jót tett a vérfrissítés a Szigetnek - 416 000 látogató érkezett a fesztiválra Cikk

Jót tett a vérfrissítés a Szigetnek Idén újra fel kellett fedezni a Szigetet, de megérte, mert minden szegletében várt ránk valami izgalmas program. A zárónapon megérkezett a kezdetektől számított 11 milliomodik Szitizen, vele együtt mintegy 416.000 látogató élvezhette a megújult fesztivál minden egyes pillanatát a hat nap alatt. 

Több mint 200 program vár még ránk nyár végén a SZIN-en Cikk

Több mint 200 program vár még ránk nyár végén a SZIN-en A nyári szezon utolsó nagy fesztiválhajrája, a Coca-Cola SZIN szervezői már korábban elárulták, milyen programokra számíthatunk az öt nagyobb helyszínen. Most megérkeztek az éjszakai helyszínek is. A SZIN-en így idén összesen tíz zenei helyszínen, több mint kétszáz fellépő váltja majd egymást augu