Rúzsa Magdi és Majka is a Plázson indítja az augusztust Cikk
Hirdetés
Rúzsa Magdi először lép fel idén, Majka pedig ráadás koncertet ad a Plázson, de lesz szerelemcsütörtök és habparty és még egy Budapest Bár koncert is befér a siófoki hétvégébe, sok más mellé. Sűrű lesz az élet a Plázson augusztus első hétvégéjén.
Augusztus 4-én DR. BRS nyitja meg a rendelőjét a Plázs tengerparti díszletében. A menetrendszerűen érkező „szerelemcsütörtökön” hiphop, R&B, reggaeton és a legjobb magyar zenéket írja majd fel receptre a bulidoktor, míg az Arénában a nagysikerű júniusi buli után újra visszatérő On The Low csapatának oszlopos tagjai adogatják egymásnak a mikrofont.
Pénteken és szombaton feszülnek majd az izmok a homokos parton, jön a már szinte hagyománynak számító Scitec Muscle Beach, az izmok fesztiválja.
Péntek este a nagyszínpadon Lotfi Begi melegíti be a közönséget, hogy aztán önfeledten énekeljük a legnagyobb slágereket Rúzsa Magdival, aki ezen a nyáron lép fel először a Plázson. Majd az Arénába átvonuló díszes társaságot most is Metzker Viktória fogadja, aki ezúttal a Valmar duót látja vendégül.
Majka már egyszer telepakolta idén a Plázs nézőterét, most szombaton ismét berobban a színpadra az ország legnagyobb bulistrandján. Utána a Wannabe XXL csapata veszi be a Beach-et a Music teraszon pedig izzít a DANZA Kuduro Cabrio, míg a Clubban a soproni bázisú Secret Fusion felel az ütemekért. És még nincs vége a szombatnak: az Arénába érkezik a Coronita Allstars.
Vasárnapra is jut program a Plázson. Napközben egy utazásra invitálnak mindenkit a lágy, dallamos, igazi Baleár-szigeteki house zene világába, érkezik ugyanis a Chillin’ under the Sundays utolsó felvonása az Ibizafreakz csapatával.
Este pedig mindenki álljon a nagyszínpad elé, hisz’ fellép a hazai zenei élet krémjét felvonultató Budapest Bár, cikázva műfajok között, kiszakítva a közönséget a mindennapok egyhangú világából.
Plázs Siófok
Kapcsolódó
Müpa nyár 2025: a Morcheeba, Youssou N’Dour, Kurt Elling, Eliane Elias és Cory Wong is érkezik Cikk
Legfrissebb lemezével érkezik a triphop három évtizede meghatározó zenekara, a Morcheeba, a jazz egyik legnagyobb hatású formációja, a Weather Report dalait idézi meg zenekarával Kurt Elling, új albumával tér vissza Nyugat-Afrika kulturális nagykövete, Youssou N’Dour, de az érzéki brazil jazz-zong
Tanítványok és mesterek – ők lesznek a vendégek a Söndörgő 30. születésnapján Cikk
Kevés olyan zenekar létezik, amely 30 éves fennállását ünnepelheti, noha a legidősebb tag is csak a negyvenes évei elején jár. A Söndörgő azonban ilyen: a tagok együtt nőttek fel zenélés közben, most pedig egy őrületes 30. születésnappal, mestereikkel és tanítványaikkal közösen ünneplik a kerek év
2026 októberében újra Budapesten a World of Hans Zimmer koncertshow Cikk
2026-ban a The World of Hans Zimmer – A New Dimension című előadás ismét bejárja Európa legnagyobb arénáit, köztük az MVM Domeot is 2026. október 24-én! A műsor kurátora és producere Hans Zimmer, azonban ő nem lép fel személyesen az előadáson.
Hans Zimmer világa már számtalanszor lenyűgözött mink
20. alkalommal versenyezhetünk a Fogaskerekűvel Cikk
Nincs tavasz Budapest kedvenc sportnapja nélkül, ráadásul ebben az évben komoly jubileumot ünnepel az Előzd meg a Fogaskerekűt hagyománya: kereken 20. alkalommal mérheti össze bárki magát a piros hegyi vasúttal.
A történet viszont nem is olyan egyszerű, mint ahogy azt elsőre gondolnánk, hiszen a