Szombaton a Halott Pénz adja a PLÁZS ritmusát Cikk

Hirdetés

A nyár egyik legforróbb bulija vitathatatlanul június 22-én lesz a siófoki PLÁZSon, ahol egy éjszaka tombolhatunk a Halott Pénz dalaira és a Balaton egyetlen Necc Partyjára, a Calzedonia Beach Partyján.

A PLÁZS a nyaralás és a buli epicentruma, a siófoki Nagystrand fehérhomokos partszakasza, ahol úgy érezhetjük magunkat, mintha egy tengerparton sütkéreznénk. A napszállta után pedig beindul az éjszaka és a felhőtlen bulizás. A Calzedonia Beach Partyján ráadásul június 22-én két igazi nagyágyú, a Halott Pénz, majd a Necc Party csapata gondoskodik a felejthetetlen estéről. 

A Halott Pénz már nem egyszer csapott fergeteges bulit itt, így az idén 15 éves zenekar természetesen a jubileumi turnéból sem hagyta ki a PLÁZSt:  „Mindig kiemelten kezeljük a Plázsos fellépéseket, szeretünk ott fellépni. Az eddigi tapasztalataink nagyon jók, reméljük idén is velünk tart a közönség erre a különleges helyszínre”- mondta Marsalkó Dávid, a zenekar frontembere. Dávid azt is elárulta, hogyha a Balaton közelében járnak, mindig igyekeznek kihasználni a lehetőséget egy kis lazításra. „A vízpart fel tudja tölteni az embert, főleg egy durva fesztiválos időszakban.” 

A zenekar március végén jelentette meg legújabb dalát. Az 'Amikor feladnád' videója már a két milliós nézettséget is átlépte és a koncerteken is egyből megkedvelte a közönség:  „Szerencsére nagyon szeretik! Szinte egyből az egyik koncertkedvenccé vált, mindig nagyon várjuk a koncerteken!” – Meséli Dávid.

A Halott Pénz fellépése után a PLÁZS újonnan felépített, hangszigetelt Arénájában folytatódik a buli: az ország egyik legfelkapottabb bulisorozata, a Necc Party ugyanis végre Siófokra is megérkezik, karrierje során először. A Balaton egyetlen Necc Partyja visszahozza a kilenceves és kétezres évek belénk égett dalait, a ma már kínosnak tűnő, de reflexből feltörő rádiós slágereket ugyanúgy, mint a korszak őszintén rajongott pillanatait. A party rezidensei egy kötéltáncos ügyességével egyensúlyoznak a ciki-szerű és a menő számok között, rendre telt házas bulikat hagyva maguk után, bármerre is játsszanak.  

Halott Pénz koncert a PLÁZSon további infók, jegyek >>> 

 

PLÁZS

Kapcsolódó

Müpa Nyári zsongás 2025: Damon Albarn, a Morcheeba, Kurt Elling & Yellowjackets, Youssou N'Dour, Eliane Elias és Cory Wong is érkezik Cikk

Damon Albarn & Africa Express Damon Albarn és a huszadik születésnapját ünneplő Müpa kapcsolatára különösen igaznak bizonyul a régi közmondás, miszerint „három a magyar igazság”. A brit sztár fellépése már kétszer is meghiúsult a pandémia miatt, 2025-ben viszont egy világsztárokkal teli júliusi programsorozat részeként végre a

Rekordszámú látogatót vár a 10. szezonjában a siófoki Plázs Cikk

Idén rekordszámú látogatót várnak a siófoki Plázsra Június 7-én immár 10. alkalommal nyitja meg kapuit a Balaton legmeghatározóbb szórakoztató központja, a siófoki Plázs. A szeptember elejéig tartó szezonban látványos fejlesztésekkel, a hazai zenei élet legnépszerűbb előadóival és több nemzetközi produkcióval is várják a látogatókat. A szervezők mi

A Margaret Island nyomába léphetsz a Budapest Parkban Cikk

Színpadra fel! – A Margaret Island nyomába léphetsz a Budapest Parkban A Mastercard és a K&H támogatásával egy igazán különleges élménnyel készül a Margaret Island a május 22-i Budapest Parkos koncertre. A zenekar nemrég egy minikoncert erejéig egy egyedi, hangulatos miniszínpadra költözött - amely kísértetiesen emlékeztet a Park ikonikus színpadára. A hangulatos

Nyárindító A Bence kalandjai koncert Cikk

A Bence kalandjai a Virág Benedek Házban nyitja a nyarat akusztikus koncertjével május 28-án. A Bence kalandjai legújabb, Zsurlók című lemeze mellett korábbi dalaik is felcsendülnek majd: kortárs költők velünk rezgő sorai, valamint a Balaton hullámai és tanúhegyei ringatnak majd bele bennünket a l