Plázs Siófok: Palace-buli és Neoton a hétvégére Cikk
Hirdetés
Nincs megállás a Balaton „felüdülőközpontjában”: ezerrel tombol a nyár, a hétvégéken pedig garantált az igazi fesztiválhangulat, koncerteken és azt követően fergeteges after partykon táncolhatjuk ki magunkat. Ezen a hétvégén pedig újra teljes fordulatra kapcsol a Plázs, hiszen ismét több helyszínen pörög majd a buli hajnalig. Érkezik az egykori Palace szellemiségét idéző Palace nyitóbuli, de jön még a Neoton, a Rakonczai Piano est, a Wannabe Beach és a Next Level Balaton Special is.
A Balaton tengerpartján, a Plázson olyan az élet, mint egy ideális nyaraláson, vagy éppen fesztiválon: nappal süttethetjük magunkat a csodaszép parton, megmártózhatunk a Balatonban, majd este, ahogy a nap leszáll, igazi partykomplexummá változik a hely, ahol mindenki megtalálja a neki szóló zenét.
Nincs nyár Palace nélkül! Az idei szezonnyitó június 18-án, azaz most pénteken lesz, ahol három helyszínen dübörög majd a zene. Az Arénában Metzker Viktória, Stadiumx, Willcox, KatapultDj, Yamina, Regan Lili, Szecsei, Strong R., Toto Jr. rendelnek, a Clubban Purebeat, Daniel Nike, Steve Judge és R92, míg a Music terrace-on Bréda Bia gondoskodik a hangulatról.
Június 19-én a nagyszínpadon a Neoton keresi majd Don Quijote-t, előttük pedig Dj Dominique melegíti be a közönséget, majd „holnap hajnalig” rophatjuk a Rakonczai Piano esten az örökzöld slágerekre Rakonczai Imre tolmácsolásában. Visszatér a Plázsra a tavalyi nyár egyik legkedveltebb bulisorozata, a Wannabe Beach is, amely a ’90-es és 2000-es évek legszebb pillanataiba kalauzol el bennünket, a Next Level Balaton Special pedig egy igazi agyeldobós partyt ígér dubstep, bass house, trap, electro és riddim uralta szettjeikkel. A dj pult mögött Dublic, B’Andre, Skrude, Myamo, Sammiebeats és Gemcamp váltják majd egymást napkeltéig a Beachen. Dobd le magad hétvégére, irány a Plázs!
Plázs Siófok
Kapcsolódó
35. születésnapját ünnepli az Irigy Hónaljmirigy az MVM Dome-ban Cikk
1990 mámoros szilveszter estéjén összeállt nyolc kan, hogy együtt parodizálják ki a hazai és külföldi slágereket, az azóta eltelt évtizedek alatt pedig milliókat nevettetek meg koncertjeiken és a tévé képernyőjén keresztül. A zenekar jövőre ünnepli 35. születésnapját, ez pedig egy remek alkalom ar
Müpa nyár 2025: a Morcheeba, Youssou N’Dour, Kurt Elling, Eliane Elias és Cory Wong is érkezik Cikk
Legfrissebb lemezével érkezik a triphop három évtizede meghatározó zenekara, a Morcheeba, a jazz egyik legnagyobb hatású formációja, a Weather Report dalait idézi meg zenekarával Kurt Elling, új albumával tér vissza Nyugat-Afrika kulturális nagykövete, Youssou N’Dour, de az érzéki brazil jazz-zong
Tanítványok és mesterek – ők lesznek a vendégek a Söndörgő 30. születésnapján Cikk
Kevés olyan zenekar létezik, amely 30 éves fennállását ünnepelheti, noha a legidősebb tag is csak a negyvenes évei elején jár. A Söndörgő azonban ilyen: a tagok együtt nőttek fel zenélés közben, most pedig egy őrületes 30. születésnappal, mestereikkel és tanítványaikkal közösen ünneplik a kerek év
2026 októberében újra Budapesten a World of Hans Zimmer koncertshow Cikk
2026-ban a The World of Hans Zimmer – A New Dimension című előadás ismét bejárja Európa legnagyobb arénáit, köztük az MVM Domeot is 2026. október 24-én! A műsor kurátora és producere Hans Zimmer, azonban ő nem lép fel személyesen az előadáson.
Hans Zimmer világa már számtalanszor lenyűgözött mink