“Don’t Wait Up” - itt egy új Shakira-dal! Cikk

Shakira -

Hirdetés

Az ikonikus kolumbiai énekesnő, dalszerző és többszörös Grammy, valamint Latin Grammy-díjas előadó Shakira egy vadonatúj dallal lepte meg rajondóit, amely a “Don’t Wait Up” címet kapta. A szám egy ütemes, nyári himnusz, amelynek fülbemászó dallamaira akarva-akaratlanul is táncolni kezd az ember.

Az énekesnő a következőt nyilatkozta a dalról: “Nagyon vártam már, hogy megoszthassam a világgal a ‘Don’t Wait Up’-ot – amikor megszületett a dal a stúdióban, már tudtam, hogy tökéletes lesz a nyárra és azokra az estékre, amikor nem akarsz a holnapra gondolni.” A dal mellé a forró nyár hangulatát idéző videóklip is készült.

A videót a kanári-szigeteki Tenerifén vették fel, amely egy méltán népszerű turisztikai célpont gyönyörű, természetes tájakkal. A kolumbiai énekesnő több napot töltött el az Abama Resort Tenerife-ben a sokszínű Guía de Isora-ban, ahol a videó számos emlékezetes részletét rögzítette. A klip forgatókönyvét Ian Kirkpatrick és Emily Warren írta és Warren Fu rendezte.

A klip megjelenése után az énekesnő elhintette, hogy nem ez lesz idén az egyetlen új dala, érdemes lesz figyelni a különböző közösségi média felületeit.

 

Sony Music Hungary

Kapcsolódó

Új lemezzel jelentkezett Azahriah teltházas koncertje alatt Cikk

Új lemezzel jelentkezett Azahriah teltházas koncertje alatt A tavalyi, történelmi tripla Puskás Aréna után Azahriah pihenőre ment, de most szeptemberben visszatért, nem is akárhogy: megállás nélkül kezdte el kidobálni az új singleöket. Ebből a szemfülesebb rajongók már sejthették, hogy lemez fog kerekedni, most pedig el is érhető minden platformon a skatul

Söndörgő XXX - A Söndörgő 30 éves jubileumi albuma Cikk

Söndörgő XXX - A Söndörgő 30 éves jubileumi albuma A Söndörgő harminc éve egyedülállóan ötvözi a délszláv népzenei hagyományt és a kortárs zene friss energiáit. Jubileumi albumukon – eddigi útjukat tükrözve – új dalok, különleges koncertfelvételek és régi szerzemények újragondolt változatai is helyet kaptak. A World Music Charts Europe 7. helyén d

Lezárul az UPBEAT első szakasza – Új lendülettel folytatódik az európai világzenei együttműködés Cikk

Lezárul az UPBEAT első szakasza Lezárult az UPBEAT Platform első fejezete - és indul is a következő. A magyar Hangvető vezette konzorcium az európai zeneipar kiegyensúlyozására, a feltörekvő művészek támogatására és a kulturális sokszínűség megőrzésére szövetkezett. Mit ért el a projekt az első három évben, és hogyan tovább? A

Megvan a 2025-ös Sávlekötő Camp győztese Cikk

Több mint két hónap után véget ért a Sávlekötő Camp by OTP Junior 2. évad. A dalszerzők tehetségkutatójában a táborozók folyamatos kihívásokat teljesítve készítettek saját dalokat, a döntőben pedig élőben, egy-egy 15 perces koncerttel bizonyítottak a táborvezetőknek és a több mint ezer fős közönsé