Gyerekekkel közös dalt készített a Bagossy Brothers Company Cikk

Bagossy Brothers Company

Hirdetés

A csíkszeredai Gyermekek Háza énekes szólistáival készített új dalt a Bagossy Brothers Company.  Az Álljunk össze a lehetőségekről szól és arról, hogy napról-napra igen kell mondanunk a boldogságra. A zenekar már készül a 10 éves születésnapjára, amit 2023. március 11-én nagyszabású koncerttel ünnepelnek az MVM Dome első magyar fellépőjeként.

„Most álljunk össze/Míg el nem tűnik/Aki épp itt van/És nem remeg” – ezekkel a sorokkal kezdődik a 2013 májusában alakult, és máig változatlan felállásban játszó gyergyószentmiklósi zenekar, a Bagossy Brothers Company új dala. A csapat energikus, közönségcentrikus koncertjeivel rövid idő alatt előbb az erdélyi, majd az egész kárpát-medencei magyarság egyik legnépszerűbb zenekarává vált. Az Álljunk össze című dalukban a csíkszeredai Gyermekek Háza énekes szólistái énekelnek, Ádám Rebeka vezetésével.

"Számomra ez a dal leginkább a lehetőségekről szól. Igent mondani a boldogságra, aztán megtartani mielőtt el nem illan a szemünk elől. Izgalmas játszma ez, amit minden nap újra és újra kell játszani. Meglátni azt, hogy mi a fontos és meghallani azt amire a szívünk vágyik" – meséli Bagossy Norbi.

A klipet a zenekar régi barátai, a What’s in the Box Productions készítette. A történetben a gyerekek egy zsákot találnak egy barlangban. Ennek a hírét körbeadják társaiknak, és közösen kimennek egy hegyoldalba, hogy megcsodálják mi rejlik benne. Mi rejlik a szívükben. „Általában szeretünk egy kis teret adni a gondolkodásra a nézőknek, hogy ők is tudják a saját lelkiviláguk szerint tovább írni a történetet. Ez most sem történt másként” – teszi hozzá Norbi. A videoklipben javarészt a gyergyószentmiklósi Step Dance Sportklub táncosai szerepelnek.

A Bagossy Brothers Company jelenleg 2023 elején megjelenő ötödik lemezén dolgozik. Az új dalokat a közönség 2023. március 11-én élőben is hallhatja majd az MVM Dome-ban.

 

Bagossy Brothers Company

 

Kapcsolódó

Milyen felzabálni mások nyomorát? Válasz a Bohemian Betyars új klipjében Cikk

Bohemian Betyars - Bánatszalonna “Szomorú vagy? Egyél egy kis csokit, az biztosan segít majd!” - valószínűleg mindannyian hallottuk már ezt a jótanácsot életünkben legalább egyszer. Viszont mi a helyzet akkor, ha valaki nem tud megállni egy tábla csokinál vagy egy doboz fagyinál, hanem ezeknél sokkal (de tényleg sokkal) több kell

Jelvényt és kislemezt rejt a Vad Fruttik díszdoboza Cikk

elvényt és kislemezt rejt a Vad Fruttik díszdoboza Három budapesti koncerttel zárja MÉLY elnevezésű turnéját a Vad Fruttik május elején. A kulturális központokban, színháztermekben zajló műsorhoz a rajongóktól kértek és kaptak színpadi elemeket Likó Marciék, köztük foteleket, szobanövényeket és lámpákat. A fővárosban még egy különlegességgel készü

Költözz 4 napra a Parkba, és írd meg a következő slágert! Cikk

A Budapest Park a Banana Records kiadóval és kreatív ügynökséggel közösen dalszerzőtábort szervez május 12. és 15. között. A Budapest Park a kezdetektől fontosnak tartja, hogy a náluk fellépő produkciók mellett kiemelt figyelmet fordítson a feltörekvő előadókra is. A tehetséggondozó programjuk a t

Április vitorlái - új dal A Bence kalandjaitól Cikk

A Bence kalandjai Az Április vitorlái immáron a harmadik dal a februárban érkező, új A Bence kalandjai albumról. Az Április vitorlái – ahogy az album összes tétele – Krusovszky Dénes versének átdolgozása. A Zsurlók lemezbemutatója február 28-án lesz a Magyar Zene Házában.  A Bence kalandjai Jobbágy Bence szólóproj