Itt az új Woodstock Barbie dal, a Blues & Juice! Hír
Hirdetés
Új dalokat ír a Woodstock Barbie, amiből egyet már rögzítettek is egy live session keretében. Szenvedélyes vonzalom, mintha az ördög bújt volna belénk: itt a Blues & Juice.
Elementáris erővel hasít az alig két éves Woodstock Barbie. Nem sokkal a pandémia előtt indították a zenekart, a nehézségek ellenére viszont iszonyúan pörögnek; tavaly játszottak a nyár egyetlen fesztiválján, a Fekete Zajon, majd bezsebelték a Fülesbagoly legjobb énekesnő és legjobb hangszeres zenész díját. Az évet második EP-jükkel, a Soul Smoke-kal indították és bekerültek a 9 ország összefogásában futó HEMI Music Award programba is. Nyáron játszottak a Campuson és a Szevastock fesztiválon is, eljutottak a szerb Mount of Artanra fesztiválra is a varázshegy tetején, a szeptembert pedig Csehországban indították, meghívást kaptak a nagy lengyel Blues Alive fesztiválra, amit összekötöttek egy egyhetes turnéval, aminek minden állomásán szétszedték őket a cseh és lengyel blues rajongók, november végén pedig eljutottak első showcase-ükre is, a szkopjei PIN Music Conference-re, ahol megnézte őket az EXIT fesztivál bookere is.
“Ez a dal a szexuális vonzalomról szól. Egy olyan hevesen szenvedélyes vágyról, ami úgy feszít, mintha csak az ördög bújt volna belénk.” – mesélte a dalról Szandra, a zenekar énekese.
Az új dalt még a turné előtt rögzítették a törökbálinti SuperSize-ban, egyben feljátszva, a videót pedig Szombath Máté és a Cineast csapata készítette, akikkel a dögös Never Ending Blues klipjén is dolgoztak. A Blues & Juice a készülő új kislemezük előfutára, ami várhatóan jövő tavasszal fog megjelenni, úgyhogy most december 18-án a Szimplában búcsúznak egy időre, hogy elvonuljanak a próbaterembe. Gyertek el, hallgassátok meg élőben is!
Woodstock Barbie
Kapcsolódó
Megjelent B-Andrix FEL(L) című EP-je Hír
Megjelent a FEL(L) című EP, amely 5 dalban foglal össze 20 évet. A kétnyelvű középlemez szövegvilágának fókuszába a magas és mély fogalmának összefonódása, szükségszerű egymásra utaltsága került, erre céloz az angolul és magyarul látszólag önellentmondó cím is: fel/fell.
B-Andrix (civil nevén Ber
Sorsszerű találkozás és Barcelona: régi gyökereihez nyúlt az Ocho Macho Hír
Egy magyar házaspár barcelonai sikertörténete a „Futballárium Barcelona”, amiről a Fonogram-jelölt Ocho Macho új, carpe diem életérzésű dalát nevezte el és amit a csapat videóklip-forgatása fő helyszínéül választott. A nagy találkozást kalandos véletlenek szülték, miközben visszakaptuk a klassziku
Vadonatúj dallal tért vissza Mark Ronson Hír
A svájci óragyártó, Audemars Piguet büszkén mutatja be Mark Ronson legújabb dalát, amely a ”Too Much” címet kapta és a Grammy-díjas R&B előadó Lucky Daye is közreműködik rajta. A ”Too Much” születését és a két előadó közös munkájának folyamatát az óramárka minisorozata a ”Syncing Sound” dokume
Megjelent a The Chainsmokers negyedik albuma Hír
Megérkezett a Grammy-díjas, slágerlista vezető előadó-producer duó, a Chainsmokers negyedik nagylemeze, amely a ”So Far So Good” címet kapta. A megjelenés napján az albumon található 13 dal mindegyike kapott egy saját lyric videót az együttes YouTube csatornáján.
A lyric videók mellett az ”I Lov