Megérkezett az első dal Kygo új albumáról Hír
Hirdetés
A világszerte ismert szupersztár DJ, és producer Kyrre Gørvell-Dahll, vagy ahogy mindenki ismeri Kygo, „Like It Is” (ft. Zara Larsson, Tyga) címmel egy vadonatúj dallal, és hozzá kapcsolódó videóklippel jelentkezett. Az új dal az első kislemez Kygo hamarosan megjelenő harmadik albumáról, mely „Golden Hour” címmel jelenik meg a Sony Music International/Ultra Records/RCA Records gondozásában.
A „Like It Is”-t megelőzően Kygo a „Higher Love” című, Whitney Houstonnal közös slágerrel ért el hatalmas sikereket. A dal összesen 651 milliós hallgatottságot és nézettséget generált, valamint a Radio Top 40-es lista élvonalában helyezkedett el. A „Higher Love” Steve Winwood 1986-os klasszikusának feldolgozása. Whitney Houston örökösei Kygo rendelkezésére bocsátották a Whitney féle verzió archív felvételét, mely korábban csak az „I’m Your Baby Tonight” című album Japánban megjelent verzióján volt hallható bónusztrackként 1990-ben. Kygo, amint meghallotta Whitney Houston feldolgozását, azonnal a stúdióba rohant, megtisztelve a lehetőségtől, hogy dalt írhat minden idők egyik legnagyobb sikerű énekesnőjével. A „Higher Love” szerzője Steve Winwood és Will Jennings, producere pedig Kyrre Gørvell-Dahll, Narada Michael-lel közösen.
Sony Music Hungary
Kapcsolódó
10 előadó, 1 ügy, 1 SUPERALBUM Hír
A Banana Records kiadó és kreatív ügynökség egy különleges zenei projektet indított útjára, amely a zene erejéről, az összefogásról és a társadalmi felelősségvállalásról szól. A Superalbum című kollaborációs lemezen a Superar Zeneművészeti Alapítvány programjában részt vevő gyerekeké a főszerep: ő
Budapestre jön a világ egyik legnagyobb klasszikuszenei szakmai eseménye - érkezik a Classical:NEXT 2026 Hír
A klasszikus zene kortárs világtalálkozója 2026-ban először érkezik Magyarországra: a Hangvető és a Müpa közös szervezésében a Bartók Tavasz Nemzetközi Művészeti Hetek keretében Budapest ad otthont a Classical:NEXT-nek, 2026. április 9–12. között.
A Classical:NEXT a klasszikus zene globális szakm
Tíz év után új albummal jelentkezett a Hősök Hír
Tíz év, nyolc dal és jó pár feat – a Kazi eredetileg nem albumnak indult, végül mégis az lett belőle. „EP-t terveztünk kiadni, de annyi dal készült, hogy úgy döntöttünk, nagylemez lesz. Nem írtunk rá célzottan slágert, nem is volt ilyen indíttatásunk, egyszerűen csak jólesett dolgozni rajtuk. Sze
San Marino után itthon is tarol a Carson Coma új dala Hír
A "Daddy Said No" a san marinói Eurovízió első elődöntőjén debütált, február végétől pedig már a hazai közönség is bátran fogyaszthatja a képzelt vagy valós zsarnok apáról szóló számot.
"A san marinói jelentkezéssel az volt a célunk, hogy nemzetközileg is felhívjuk a figyelmet arra, hogy Magyar