Újra összeáll a My Chemical Romance! Hír

Hirdetés
Van pár nagyon várt zenekari összeborulás, és az is biztos, hogy az egyik legtöbbet emlegetett közülük a My Chemical Romance tüzeinek ismételt felizzítása, ami 2019 legvégén , hat év várakozás után végre valósággá válik!
A 2013 óta jégre tett formáció gyakorlatilag a semmiből eresztette rá a hírt a rajongókra, mégpedig a közösségi profiljainak és a weboldal frissítésével, amely leple alatt egy december 20-is Los Angeles-i showt is bejelentett a zenekar. Az esemény alcíme nemes egyszerűséggel ’Retrurn’ azaz visszatérés, úgyhogy innentől kezdve joggal matekozhatunk majd egy teljes turnéra és akár egy új albumra is!
További infók a My Chemical Romance hivatalos oldalán >>>
-fv-
Kapcsolódó
MOST - megjelent a Csaknekedkislány új lemeze Hír
A CSNK azon kevés zenekarok egyike, akik ha egy lemezen adnak ki rock, latin, gypsy swing és szörfrock dalokat, akkor a hallgatók ezen egy percig sem akadnak fent. Valahogy ez a mentalitás jellemzi a MOST megjelenő MOST című lemezt is. A negyedik album - ahogy a neve is sejteti - az idő köré épül,
Művészetek Völgye 2026: első nevek és karácsonyi nyeremények Hír
Az ország legnagyobb összművészeti fesztiválja, a Művészetek Völgye 2026-ban július 24. és augusztus 2. között már 35. alkalommal vár mindenkit. A fesztivál első nevei közé több első Völgyező is került a már hazajáró fellépők közé, aki pedig már most biztosítja a helyét annak extra karácsonyi aján
Se csendben, se halkan – Megjelent a Fish! új albuma Hír
A Fish! visszatért egy új nagylemezzel, amely jól illeszkedik lendületes, őszinte és fülbemászó világukba. A Se csendben, se halkan című album november 10-én jelent meg, és a csapat energiáját, humorát, valamint a mai világra reflektáló szövegeit sűríti 13 dalba.
A lemezbemutató turné már javában
Underground & jótékonyság: 2026-ban is jön a Pankkutya Fesztivál! Hír
2026-ban indul Zalaegerszegen a Pankkutya Fesztivál, amely immár három nappal, és két színpaddal vág neki a hazai fesztiválpalettának.
A fesztiválunk különlegessége, hogy az első évünkben egy családi ház hátsó kertjéből indultunk, idén, a második évben már Zalaegerszeg város önkormányzatának segí