Won’t Stand Down - itt az új Muse-dal! Cikk
Hirdetés
Egy hosszabb szünet után újra a húrok közé csapott a kultikus, brit progresszív rockbanda, a Muse, hogy egy sokunkat érintő, káros jelenségre hívja fel a figyelmet. A „Won’t Stand Down” a klasszikus Muse-i indusztriális gitártorzításokkal és himnikus hangzással kétségkívül hipnotikus állapotba keríti majd a rajongókat és lendületet ad megküzdéseinkhez.
A világ egyik legjobb élő zenekaraként széles körben elismert a Muse, számos zenei díj köthető nevükhöz, többek között két Grammy-díj, öt MTV Europe Music Award és két Brit Award. Legutóbbi albumuk, a ’Simulation Theory’ 2018-ban debütált, és ez volt az együttes sorozatban a hatodik lemeze, amely az Egyesült Királyság élvonalában végzett.
Idén pedig egy vadonatúj dalt köszönthetünk: a „Won’t Stand Down” egy kaotikus, arénakész himnusz, felerősítve a frontember, Bellamy megdöbbentő dalszövegét.
„A „Won’t Stand Down” arról szól, hogy fel kell lépni a zaklatókkal szemben bármilyen közegről is legyen szó: játszótérről vagy épp a munkahelyről” – meséli Matt Bellamy. „Meg kell védenie mindenkinek magát a kényszertől és a szociopatikus manipulációtól; erővel, magabiztosan, és kellő agresszióval szembe kell nézni ezekkel a csapásokkal.”
Az újdonság egy sci-fi-szerű, utópisztikus klippel együtt érkezett a díjnyertes filmrendező, Jared Hogan rendezésében. A Kijevben forgatott terek és a titokzatos szereplő elképesztő látványa szippant be még inkább a Muse ikonikus világába.
A formáció jelenleg több új zenén dolgozik, így hamarosan további újdonságok várhatók élőben pedig - ha minden jól megy - a 2022-es Volt Fesztiválon találkozhatunk velük.
Magneoton Music Group
Kapcsolódó
3+ órás show-val készül a Guns N’ Roses Budapestre Cikk
A Guns N’ Roses a történelem egyik legmeghatározóbb rockzenekara, akik nemcsak előkelő helyet tudhatnak maguknak számos „leg” listán, de dalaikat több generáció fújja a mai napig, egy Guns N’ Roses koncert mindig kiemelt eseménynek számít. Legutóbbi budapesti koncertjükre egy nap alatt elkelt az ö
Jamaicából, az Egyesült Királyságból, Lengyelországból és Ausztriából érkeznek fellépők a Reggae Camp-re Cikk
Idén 22. alkalommal rendezik meg az LB27 Reggae Campet. Július 22. és 26. között Lakiteleken öt napig jamaicai hangulat várja a fesztiválozókat. A hazai reggae és ska zenekarok mellett Angliából a 40 éve pályán lévő MC legenda, Macka B, míg Jamaicából két jelenkori reggae sztár, Natty King és Mica
Félmilliónál is több látogatót vár 2025-ben a Nagyon Balaton Cikk
A MOL Nagyon Balaton 2025-ben is a régió legnívósabb eseményeinek védjegye, amelyek várhatóan félmilliónál is több turistát vonzanak a tó köré. Az alapítók fontos feladatuknak tekintik, hogy a hazai és a külföldi látogatók a sokszínű kínálat ismeretében látogassanak el a Balatonhoz.
Közel 20 hely
Megvan a 2025-ös Sávlekötő Camp győztese Cikk
Több mint két hónap után véget ért a Sávlekötő Camp by OTP Junior 2. évad. A dalszerzők tehetségkutatójában a táborozók folyamatos kihívásokat teljesítve készítettek saját dalokat, a döntőben pedig élőben, egy-egy 15 perces koncerttel bizonyítottak a táborvezetőknek és a több mint ezer fős közönsé